Bi'DünyaHaberler

One Love Festival’in Bu Yılki Kadrosu Belli Oldu

Geçtiğimiz haftalarda programının ilk isimlerini bizlerle paylaşan One Love Festival 15, tam kadro açıklamasıyla 17 Temmuz’daki Parkorman buluşmasının tüm açılımını duyurdu.

Backstage portrait photos at Splendour in the Grass for Faster Louder. Woodfordia, Queensland 2010.

Hayat Bu Kapağın Altında desteği ve Pozitif deneyimiyle 17 Temmuz Pazar günü Parkorman’da gerçekleşecek One Love Festival 15’in tüm sanatçı kadrosu belli oldu.

Açıklanan SBTRKT, Django Django, Arthur Beatrice, Butch, Ben Pearce, Kalben, Umut Adan, Cervus ve İlker Aksungar ardından yeni isimlerle festival coşkusu zirveye ulaştı.

Uzun yıllardan beri indie bayrağını gururla taşıyan gruplardan biri olan İrlandalı Two Door Cinema Club, Drinkee şarkısıyla listelerde en üst sıralara yükselen New Yorklu ikili Sofi Tukker, canlı performansları ile dikkat çeken Avusturyalı elektronik müzik ikilisi HVOB, yayınladıkları hitleri ile dikkat çeken Avusturyalı elektronik müzik ikilisi Klangkarrussel, Alican, Men With A Plan, Akın Sevgör, Shangri-la ve Radyo Eksen DJ’leri ile One Love Festival’in 15. yılında festivalcilerle buluşacak isimler arasında.

Hayat Bu Kapağın Altında desteği ve Pozitif organizasyonuyla 17 Temmuz Pazar günü dolu dolu bir programla İstanbul Parkorman’da gerçekleştirilecek.Festival ruhunu doyasıya yaşamak isteyen müzikseverler, tek kişilik biletleri 85 TL’ye, festival coşkusu tek başına yaşanmaz diyenler ise 2 kişilik “Buddy Pack” biletleri 150 TL’ye Biletix üzerinden alabilecek. Biletler Biletix’te.

Betigül Küçük

Betigül Küçük

1994 yılının 30 Nisan’ında Bergama’da doğdu. 2013 yılında TEVİTÖL mezuniyetinin ardından Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde okumaya başladı. Dünyanın dört bir yanında neler olup bittiğini öğrenmekten aldığı keyfi, öğrendiklerini çevresiyle paylaşarak anlamlandırıyor. Şu sıralar sosyoloji makaleleri okumak ve film izlemek ile uğraşıyor.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Bu Istırap İhtiyarlamaz: Ufuk Erden ile O’nsuz Filmi Üzerine Söyleşi

Sonraki yazı

13 Mayıs'ta Sinemalarda!