Haberler

Paolo Sorrentino’nun Yeni Filmi Youth’tan İlk Fragman Yayınlandı!

 

youthgiovinezzamichaelcaine2014 En İyi Yabancı Film Oscar ödüllü film La Grande Bellezza’nın yönetmeni Paolo Sorrentino’nun yeni filmi Youth(La Giovinezza)’un ilk fragmanı Indigo Films tarafından yayınlandı.

la_giovinezza_prima_immagine_dal_nuovo_f

İtalya’da 21 Mayıs’ta vizyona girmesi beklenen film, seksenli yaşlarında iki eski arkadaşın bir tatil esnasında birbirleriyle karşılaşmalarını ve sonucunda geçmişlerine yaptıkları yolculuğu konu alıyor. Filmin kadrosu ise epey şenlikli. Michael Caine, Harvey Keitel, Rachel Weisz, Jane Fonda ve Paul Dano’nun rol aldığı yapım, Sorrentino’nun Sean Penn’in başrol oynadığı This Must Be The Place(Olmak İstediğim Yer)’ten sonra çektiği ikinci İngilizce film olma özelliğini taşıyor.

Fragmanı izlemek için;

 

Duygu Dedeoğlu

Duygu Dedeoğlu

83' Haziran'ında doğdu. Anadolu Üniversitesi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkiler Bölümü'nü bitirdi. Fotoğraf ve sinema sevgisinin verdiği enerji ve iştah ile hep daha çok öğrenmek daha çok araştırmak istiyor. Film izlemenin bireyin estetik anlayışının gelişmesinde önemli rol oynadığını düşünüyor. Şu aralar İtalyan Sineması'nda kaybolmuş durumda. İleride sinematografi ile ilgili eğitim alma arzusunda. Gündeminde her daim bir tutam kedi bir tutam seyahat bir tutam müzik var.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Belong Party Series : Star Wars

Sonraki yazı

34. İstanbul Film Festivali İzlenimleri - Bu Film Analar Hakkındadır: Nabat