Haberler

‘’Rambo: Last Blood’’dan İlk Fragman Yayınlandı!

Sylvester Stallone’nun unutulmaz karakteri John Rambo ‘’Rambo: Last Blood’’ ile dönüyor.

Sylvester Stallone’nun unutulmaz aksiyon karakteri John Rambo’yu beşinci kez izleyeceğimiz ‘’Rambo: Last Blood’’dan ilk fragman yayınlandı. Adrian Grunberg’in yönettiği filmde Sylvester Stallone’a Paz Vega, Sergio Peris-Mencheta, Yvette Monreal ve Louis Mandylor eşlik ediyorlar.

Serinin beşinci filminde Rambo’yu yine patlayıcıları ateşlerken, unutulmaz bıçağını kullanırken ve okları ve yayları ile düşmanlarına saldırırken görüyoruz. Film ‘’First Blood’’ serisinden tam 37 yıl sonra gösterime girmeye hazırlanırken, Rambo’yu bu sefer arkadaşının bir uyuşturucu karteli tarafından kaçırılan kızını kurtarmak için Meksika’ya giderken görüyoruz. Serinin ilk filminde 36 yaşında olan Stallone, ‘’Last Blood’’ gösterime girerken 73 yaşında olacak.

İlk dört Rambo filmi tüm dünyada 728 milyon dolar hasılat yapmıştı. İlk film David Morrell’in 1972 yılında yazdığı ve gerilla savaşı uzmanı eski bir Vietnam Savaşı gazisi hakkında olan ‘’First Blood’’ kitabından uyarlanmıştı. ‘’Rambo: Last Blood’’un bu yıl Eylül ayında gösterime girmesi bekleniyor.

Mustafa Özyurt
Çocukken Rambo ve Bruce Lee kasetleriyle tanıştığı filmlerden hiç kopmadı. Ankara’da geçen üniversite yıllarında Kızılırmak Sineması ile bağımsız filmler ve Avrupa filmleriyle tanıştı. Nordik sinemasının hayranı ve Lars Von Trier, Aki Kaurismaki ve Nuri Bilge Ceylan filmlerinin sıkı bir takipçisidir. O filmi aramaya devam ediyor.

Yorum yaz