Bi'DünyaHaberler

SAE İstanbul Ocak Ayı Etkinlikleri

6972_Genesys_Stuedyosu__Mix_Seans_3

 

SAE İstanbul Tanıtım Günü

Mart 2014 öğretim dönemi öncesinde SAE İstanbul, Audio Engineering ve Digital Film & Animation programlarına yönelik tanıtım günleriyle sizleri bekliyor! 18 Ocak Cumartesi günü gerçekleşecek tanıtım gününde; SAE eğitim konsepti, eğitim programları, stüdyo ve iş istasyonları hakkında detaylı bilgi edinebilir, eğitmenlerle tanışıp sorularınıza yanıt bulabilir, gün içinde düzenlenecek etkinliklere katılabilir ve merak ettiğiniz her konuyu danışabilirsiniz.

Scott Binder: Make Some Noise

Ses ve müzik alanında dünyanın en önemli yayınevlerinden biri olarak kabul edilen Hal Leonard’dan “Make Some Noise” isimli kitabını yayınlayan; Warner Music’in yanısıra 2010 yılından bu yana kurucusu olduğu Golden Needle isimli plak şirketi ile de çalışmalarını sürdüren ve electro-house ikilisi The Banger Bros’tan tanıdığımız DJ ve Prodüktör Scott Binder, kitabının tanıtımını da gerçekleştireceği bir seminer ile 10 Ocak Cuma günü SAE İstanbul’a konuk oluyor.

Ozan Murat: Müzik Etkinliklerinde Teknik Prodüksiyon

Türkiye’nin en önemli canlı müzik sahnelerinden biri olarak, uzun yıllardır dünya çapında tanınmış sayısız ismi konuk eden Babylon’un Teknik Prodüksiyon Sorumlusu ve Ses Mühendisi Ozan Murat, 15 Ocak çarşamba günü SAE İstanbul’u ziyaret ediyor. Murat, insan ilişkileri ve sahne psikolojisinden soundcheck ve performans esnasında işleyen teknik dinamiklere kadar birçok konuda, sahip olduğu bilgi birikimini ve tecrübesini katılımcılara aktaracağı bir seminer gerçekleştiriyor.

Kerem Kaban: Sinemada Ses ve Sesin Ontolojik Yapısı

Yaşar Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi Öğretim Görevlisi Kerem Kaban, 31 Ocak Cuma günü SAE İstanbul’un konuğu oluyor ve “Sinemada Ses ve Sesin Ontolojik Yapısı” konulu bir seminer gerçekleştiriyor. Sesin görüntüde yarattığı zaman algısı, ses duyum yöntemi, kurguda ses ve görüntü başta olmak üzere birçok önemli konuya değinecek olan Kaban, “filme sesin kattığı ‘artı değeri'” mercek altına alıyor.

SAE Institute Istanbul
Lüleci Hendek Caddesi No.60 34425 Beyoğlu / İstanbul

http://istanbul.sae.edu

+90 212 292 37 38

[email protected]

Fırat Terzioğlu
22 Temmuz 1992'de İzmir’de doğdu. Eğitimine Ege Üniversitesi Felsefe bölümünde devam ediyor. Okulun bünyesinde bulunan radyoda bir süre çalışıp diksiyon dersleri aldı. Küçüklükten beri izlediği filmlerle sinema onun için bir hobiden öte, her şeyi oldu. Sinemadan kalan zamanlarında bateri ve bass gitar çalan Fırat, Avrupa ve özellikle İskandinav Sinemasını çok yakından takip ediyor.

Yorum yaz