Bi'DünyaHaberler

Salon’un 5. Sezonu 10 Ekim’de başlıyor !

İstanbullu sanatseverlerin ilgiyle takip ettiği Salon, 5. sezonunda da sanatseverlere güncel müzikte caza, tiyatrodan söyleşiye yine dopdolu bir program sunacak. Salon, Ekim-Kasım ve Aralık ayları boyunca 30 konserin yanı sıra 4 ayrı tiyatro oyununun 11 gösterisine ve 3 söyleşiye ev sahipliği yapacak.

futureislandspress

 

 

 Salon; 10 Ekim Cuma akşamı, Garanti Caz Yeşili sponsorluğunda gerçekleştirilecek synthpop grubu Future Islands konseriyle yeni sezona merhaba diyecek. Saat 22.00’da başlayacak konser, ABD’li grubun Türkiye’deki ilk konseri olacak. 2014’te Primavera, Coachella ve Roskilde gibi festivallerdeki performansıyla bu senenin en çok konuşulan gruplarından olan Future Island dinliyicilere harikulade bir pop ve melodram denklemi sunacak.

 

 

Son Albümleriyle Polaris Müzik Ödülü’ne Aday Gösterilen SUUNS Salon’un İkinci Konuğu

2006 yılında Ben Shemie ve Joseph Yarmush tarafından kurulan, Max Henry ve Liam O’Neill’in katılmasıyla son halini alan Kanadalı indie-rock grubu Suuns, yeni sezonda Salon’un ikinci konuğu olacak. Suuns, 11 Ekim Cumartesi akşamı saat 22.30’da Türkiye’deki ilk konserini Salon’da verecek.

 

 

suuns

 

 

 

Salon Biletleri Biletix satış kanalları ve hizmet bedeli olmadan İKSV ana gişeden (pazar günleri hariç her gün 10.00-18.00 saatleri arasında) temin edilebilir.

Salon’un tüm programı için : saloniksv.com 

Salon’u sosyal medyada takip etmek için:

facebook.com/saloniksv

twitter.com/saloniksv

instagram.com/saloniksv

 

Duygu Dedeoğlu

Duygu Dedeoğlu

83' Haziran'ında doğdu. Anadolu Üniversitesi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkiler Bölümü'nü bitirdi. Fotoğraf ve sinema sevgisinin verdiği enerji ve iştah ile hep daha çok öğrenmek daha çok araştırmak istiyor. Film izlemenin bireyin estetik anlayışının gelişmesinde önemli rol oynadığını düşünüyor. Şu aralar İtalyan Sineması'nda kaybolmuş durumda. İleride sinematografi ile ilgili eğitim alma arzusunda. Gündeminde her daim bir tutam kedi bir tutam seyahat bir tutam müzik var.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Önceki yazı

Holy Motors'dan Kamera Arkası Kareleri

Sonraki yazı

Köşe'de Sinema: Alphaville (1965)