Haberler

Şerif Kevin Bacon geliyor!

Başrollerini Kevin Bacon, Shea Whigham, Camryn Manheim’in üstlendiği Cop Car filminden ilk fragman yayınlandı. Filmin yönetmen koltuğunda Jon Watts yer alıyor. İlk olarak Sundance Film Festivali’nde gösterilen filmin vizyon tarihinin Amerika için 7 Ağustos 2015 olduğu belirtildi.

Filmin konusu;

10 yaşlarındaki iki arkadaş,  terk edilmiş bir polis arabası bulurlar ve eğlenmek için arabayı çalıştırırlar. Böylece filmdeki ilk dramatik gerilim sahneleri tırmanmaya başlar, her an kendilerini öldürebilecekleri korkusu seyirciyi sarar. Bu küçük kasabanın şerifi Kretzer (Kevin Bacon) kayıp polis arabasını aramaya çıkınca ise işin rengi değişecek, ölümcül bir kedi fare oyunu başlayacaktır.

Fragman İçin;

Gülfem Kıroğlu

Gülfem Kıroğlu

1992'nin Mayıs'ında dünyaya, 2009 Eylül'de İstanbul'a geldi. MSGSÜ Türk Dili ve Edebiyatı'ndan mezun oldu. Öğrenciliğe doyamadı ve aynı yıl Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'ne kayıt yaptırdı. Hayattaki uğraşı edebiyat, kültür-sanat ve sinema. Senaryo dersleri alıyor, bu filmleri nasıl çekiyorlar diye düşünüp duruyor. Sinemanın büyülü gerçekçiliğine inanıyor.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Remake, Remix, Rip-Off (2014)

Sonraki yazı

'A Walk in the Woods'tan yeni fragman!