Bi'DünyaHaberler

Soundgarden ve Massive Attack İstanbul’da

100-1

Soundgarden ve Massive Attack 6 – 7 Haziran da İstanbul’da.

Yazın ilk büyük festivali 100%FEST, 6-7 Haziran tarihlerinde dünyaca ünlü rock, alternative, live electronic ve indie sanatçılarını müzik severlerle buluşturmaya hazırlanıyor.

100% Eğlence 100% Performans 100% Müzik 100% Festival sloganıyla dünyaca ünlü birçok grubu müzikseverlerle buluşturacak olan 100%FEST’te sahne alacağı duyurulan ilk isimler Soundgarden ve Massive Attack!

Yeniden birleşmeleri sonrası ilk defa İstanbul’a gelecek olan dünyaca ünlü rock grubu Soundgarden ve live electronic janrının en büyük isimlerinden Massive Attack 6-7 Haziran tarihlerinde 100%FEST için İstanbul Küçükçiftlikpark sahnesinde olacaklar.

100%FEST hakkında ayrıntılı bilgi için: http://www.yuzdeyuzfest.com/

 

İsa Aykurt

İsa Aykurt

1983 yılında Mersin’de doğdu. Celal Bayar Üniversitesi Maliye bölümü mezunu. Müzik ve sinema ile ilgili olduğu her an yaşadığını hissediyor. 2012 yılında, İstanbul’a yerleşip sosyal medya üzerine eğitim aldı. Sosyal medyayı, müzik ve sinemayı da içerecek şekilde mesleği yapma çabasında. Kedileri, kargaları, kaplumbağaları, gitarları, plakları, filmleri... sever. Filmi sinemada, müziği konserde izlemeyi daha da çok sever.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar
  Subscribe  
Bildir
Önceki yazı

Konser: Emre Nalbantoğlu ve Orkestrası

Sonraki yazı

Bilgi Sinema Kulübü Nisan Programı