Haberler

Star Wars’dan Yeni Haberler Geliyor!

Star Wars serisinin 8. filminin çekimleri başladı, başlamasıyla birlikte ipuçları da sızmaya başladı!

starwars8

Merakla beklenen Star Wars serisinin 7. filmi Star Wars: Güç Uyanıyor vizyon için geri sayıma başlamışken, serinin 8. filmi Star Wars: Episode VIII’in çekimleri de şimdiden başladı. Çekimlerin başlamasıyla birlikte yeni filmde dair ipuçları da ortalığa saçıldı!

The Irish Examiner’da yer alan habere göre, Mark Hamill’in Luke Skywalker olarak seriye döneceği resmiyet kazansa da, Jedi Şövalyesi olarak boy gösterecek olan karakterin ilk filmde hayatını kaybedeceği dedikoduları yayılmıştı. Ancak yeni film setinde görüntülenen Hamill, karakterinin ilk filmde veda etmeyeceğinin ipuçlarını vermiş oldu. 100 kişilik bir ekibin İrlanda’da Skellig Michael’da çekim yapmaya çalıştığını, ancak kötü hava şartları sebebiyle bir türlü çekimin yapılamadığını belirten Examiner, ilk film için bölgede yapılan çekimlerin çoktan tamamlanmış olduğunu da belirterek, yeni çekimin ilk film için olamayacağını belirtti. Ayrıca Hamill’in oğlu Nathan’ın da bölgenin yakınındaki bir otele kayıt yaptırırken görülmesi, dedikoduları iyice güçlendirdi.

Serinin bu 8. filminin 2017’de gösterime girmesi bekleniyor.

Okan Köroğlu

Okan Köroğlu

Malatyalı bir ailenin son çocuğu olarak Mersin’de doğdu. Uludağ Üniversitesi’nde okudu. Özel bir şirkette Grafik Tasarım Uzmanı olarak çalışıyor, özel eğitim kurumlarında Moda ve Bilgisayarlı Stilistlik ile Sosyal Medya’da Grafik Tasarım dersleri veriyor. 2003 -2007 yılları arasında çalıştığı bazı gazetelerde düzenlediği sinema sayfaları ile daldığı bu okyanusta yüzmeye devam ediyor. Şiirle, Tarihle ve Teknoloji ile besleniyor.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

“En İyi 10 Kısa Film” Jüri Önünde!

Sonraki yazı

Heist'tan İlk Fragman Geldi!