Haberler

Sundance Film Festivali’nde Büyük Beğeni Toplayan Late Night’tan Yeni Fragman!

Emma Thompson appears in <i>Late Night</i> by Nisha Ganatra, an official selection of the Premieres program at the 2019 Sundance Film Festival. Courtesy of Sundance Institute | photo by Emily Aragones. All photos are copyrighted and may be used by press only for the purpose of news or editorial coverage of Sundance Institute programs. Photos must be accompanied by a credit to the photographer and/or 'Courtesy of Sundance Institute.' Unauthorized use, alteration, reproduction or sale of logos and/or photos is strictly prohibited.

Dünya prömiyerini yaptığı Sundance Film Festivali’nde oldukça büyük beğeni toplayan Late Night’tan yeni fragman geldi.

Late Night‘ın başrollerini Love Actually, Sense and Sensibility gibi filmleriyle büyük beğeni toplayan Emma Thompson ve The Office ve The Mindy Project dizileriyle tanınan Mindy Kaling paylaşıyor. Mindy Kaling ayrıca filmin senaristliğini de üstleniyor. 2019 yılının başlarında Amazon dağıtımcı şirketinin Late Night’ın haklarını satın almak için büyük bir bedelin altına girmesi de filmin görkemini gözler önüne seriyor.
Nisha Ganatra‘nın yönetmenliğini üstlendiği Late Night, bir talk show programı sunucusu Katherine ile yeni çalışanı Molly’nin ilişkisini konu alıyor. Katherine ve Molly arasındaki birbirinden komik olaylara tanık olacağımız film, cinsiyet ayrımcılığının altını çizerek eğlence sektörü üzerinden bir hikaye yaratıyor.

7 Haziran’da birkaç sinema salonunda gösterime başlayan film, bu hafta ABD genelinde vizyona giriyor. Ülkemizdeki vizyon tarihi ise henüz bilinmiyor.

İşte Late Night’tan yeni fragman:

 

 

 

Gaye Kiper
1996 yılının Mayıs ayında İstanbul’da doğdu. Mütercim-Tercüman olmanın yanı sıra hayatının her döneminde olduğu gibi yine sanatla ilgileniyor. Uzun süre Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tiyatro eğitimi aldı ve her daim kendisini farklı mutluluklara yönelten sinema ve tiyatro dünyasını çok sevdi. Şimdilerde ise, bu dünyasına bir de seyahati kattı ve gezip görme merakından kendisini alamıyor. Gelecekte bir gün bu sanat dünyasının bir parçası olabilmeyi umuyor.

Yorum yaz