Haberler

T2 Trainspotting’den Yeni Bir Video Geldi!

Geçtiğimiz günlerde !f İstanbul’da ilk kez izleme şansı yakaladığımız, Danny Boyle‘un beklenen filmi T2 Trainspotting’ten, Ewan McGregor ve Ewen Bremner’ın yer aldığı yeni bir video izleyicilerin beğenisine sunuldu. Sony Pictures tarafından yayımlanan videodan, filme ait tüyolar da alıyoruz.

Ülkemizde !f İstanbul’da gösterimi yapılan filmde Mark Renton (McGregor) evine geri döner. Spud (Bremner), Sick Boy (Lee Miller) ve Begbie (Carlyle) ise onu beklemektedir.

Irvine Galce tarafından yaratılan karakterleri odağına alan T2 Trainspotting’in senaryosu John Hodge’a ait. Takipçileri tarafından 20 yıldır beklenen T2 Trainspotting’in ilk filmi 1996 yılında vizyona girmişti. Trainspotting’in devam filmi niteliğindeki T2 Trainspotting ise Ewan McGregor, Robert Carlyle, Jonny Lee Miller ve Ewen Bremner isimlerini yeniden bir araya getiriyor.

Mart ayında tüm dünyada vizyona girecek T2 Trainspotting’e ait video ve posterler ise işte burada:

Gözde Bertuğ
İstanbul’da doğdu, orda büyüdü. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nden mezun olduktan sonra farklı sektörlerde çalıştı, çalışıyor. Çeşitli sivil toplum kuruluşları, dernek ve vakıflarda gönüllü olarak çalıştı, çalışıyor. Haritalar, notalar, sosyal sorumluluk projeleri, yeni yerler ve yepyeni yüzler en sevdiği şeyler. Sinemaya da bayılıyor, o yüzden burada.

Yorum yaz