Haberler

Tarantino İmzalı “Hateful Eight”ten Türkçe Afiş!

Ünlü yönetmen Quentin Tarantino’nun heyecanla beklenen yeni filminin Türkçe afişi yayımlandı.

KurtRussellSamuelLJacksonHatefulEight

Tarantino fanlarının izlemek için sabırsızlandığı film, Ocak ayında vizyona girecek. Sinemaseverlerin Hateful Eight için bekleyişi sürerken, filmin yayımlanan Türkçe afişi ayrı bir heyecan yarattı.

The-Hateful-Eight-Türkçe-Afiş

Tarantino‘nun çektiği ikinci western olan Hateful Eight‘ in kadrosunda, birçok Tarantino filminde olduğu gibi Django Unchained‘de de izlediğimiz Samuel L. Jackson’ın yanı sıra Jennifer Jason Leigh ve Walton Goggins gibi önemli isimler var. Filmin müziklerini unutulmaz westernlere hayat veren ünlü besteci Ennio Morricone yapacak. Morricone bu filmle 40 yıl sonra ilk kez bir western filmine müzik yapmış olacak.

Hateful Eight, 8 Ocak 2016 tarihinde Türkiye’deki izleyicisiyle buluşacak.

Gamze Gencer

Gamze Gencer

O bir LGBT sineması ve kadın filmleri oburu. 1991 İstanbul doğumlu. Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü’nden 2015 yılında mezun oldu. Reklamcılık, sinema, toplumsal cinsiyet, edebiyat, sanat tarihi ve müzik başlıca ilgi alanları. Boş zamanlarını film izleyerek, müzik dinleyerek; kitaplar, toplumsal cinsiyet konulu makaleler ve film çözümlemeleri okuyarak geçiriyor.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Sundance 2016’da Yarışacak Filmler Belli Oldu!

Sonraki yazı

Trainspotting Orijinal Oyuncu Kadrosu ile Devam Edecek!