Haberler

The Addams Family Ünlü Seslerle Buluşuyor

The Addams Family Ünlü Seslerle Buluşuyor

The Addams Family’nin animasyon uyarlamasını seslendirecek kadro açıklandı.

The Addams Family’nin yönetmenliğini daha önce Sausage Party’nin (2016) de yönetmenliğini yapan Conrad Vernon ve Greg Tiernan yapacak. Matt Lieberman, Charles Addams’ın ünlü çizgi dizisinden yola çıkarak korkutucu ailenin senaryosunu yazdı. Animasyonun yapımcılığını da Adrew Mittman, Kevin Miserocchi ve Joe Earley yapacak.

MGM, The Addams Family’i seslendirecek tam kadroyu açıkladı. Daha önce Oscar Isaac’ın ailenin babası Gomez Addams’ı seslendireceği duyurulmuştu. Şimdiyse kadroya Morticia’yı seslendirecek olan  Charlize Theron, sesiyle Wednesday’e hayat verecek Chloe Grace Moretz de eklendi. Ayrıca Stranger Things ile çıkış yakalayan Finn Wolfhard ailenin oğlu Pugsley’i seslendirecek. Nick Kroll Fester Amca’yı seslendiren isim olurken büyükanneyi de Bette Midler seslendirecek. Son olarak da Margaux Needler tarafından seslendirilecek.

 

Elif Ege Taneri
21 Ekim 1994’te Kadıköy’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Tiyatro Eleştimenliği ve Dramaturji bölümü ile çiftanadal yapmış olduğu Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümüden mezun oldu. Edebiyatla, oyunculukla, sinemayla ve dramaturjiyle ilgili. Öğrenmeyi ve yeni şeyler keşfetmeyi seviyor.

Yorum yaz