Haberler

The Killing Of A Sacred Deer Filminden Yeni Afiş Ve Fragman Yayımlandı!

The Lobster ve Dogtooth filmlerinin yönetmeni Yorgos Lanthimos’un  Cannes Film Festivali’nde En İyi Senaryo Ödülü alan The Killing Of A Sacred Deer isimli filminden yeni fragman ve afiş yayımlandı.

Başrollerinde Colin Farrell, Nicole Kidman, Barry Keoghan ve Alicia Silverstone isimlerinin yer aldığı psikolojik gerilim türündeki filmde, başarılı bir cerrah olan Steven Murphy (Colin Farrell) ve göz doktoru eşi Anna (Nicole Kidman) çiftinin hayatlarına babasını kaybetmiş bir genç olan Martin’in (Barry Keoghan) girmesiyle bir anda değişmesi konu ediliyor. Sırlarla dolu bu genç aileyle git gide yakınlaşırken, çocuklarının aniden yürüyememeye başlamasıyla Steven kendini bir anda Martin’in dediklerini yapmazsa tüm ailesinin öleceği gerilim dolu bir oyunun içinde buluyor.

17 Kasım 2017 tarihinde vizyona girmesi heyecanla beklenen filmin Türkçe altyazılı fragmanını buradan izleyebilirsiniz:

 

Ezgi Nur Ünlü
1989 senesinde dünyaya geldiğinden beri hayatı hep meraklı gözlerle izledi. Hayatı ve dünyayı izlerken bir yandan inşaat mühendisliği eğitimi aldıysa da sinemanın yeri onda hep ayrı oldu. Şu anda Yıldız Teknik Üniversitesi'nde İnşaat Mühendisliği Bölümü Ulaştırma Ana Bilim Dalı'nda yüksek lisans eğitimine ve sinemadaki yenilikleri takip etmeye devam ediyor.

Yorum yaz