Haberler

The Report’tan Yeni Fragman Yayınlandı!

Amazon Prime Video’da yayınlanacak The Report’tan yeni fragman yayınlandı!

Geçtiğimiz Ocak-Şubat aylarında gerçekleştirilen Sundance Film Festivali‘nde büyük beğeni toplayan The Report, sinemaseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Annette Bening, Adam Driver, Jon Hamm ve Michael C. Hall gibi başarılı oyuncu kadrosunun yanı sıra, filmin yönetmen koltuğunda Contagion, The Informant!, ve Side Effects gibi filmlerin senaristliğini, The Half Life of Timofey Berezin‘in ise yönetmenliğini üstlenen Scott Z. Burns oturuyor.

Sundance Film Festivali‘nde yaptığını prömiyerinin ardından The Report, Amazon tarafından büyük bir bütçeyle satın alınmıştı. Bu sebeple filmin, 15 Kasım‘da ABD‘de vizyona girmesi ve ardından 29 Kasım‘da ise, Amazon Prime Video‘da yayınlanması bekleniyor.

Filmin yayınlanan yeni fragmanına buradan ulaşabilirsiniz:

 

 

 

Gaye Kiper
1996 yılının Mayıs ayında İstanbul’da doğdu. Mütercim-Tercüman olmanın yanı sıra hayatının her döneminde olduğu gibi yine sanatla ilgileniyor. Uzun süre Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tiyatro eğitimi aldı ve her daim kendisini farklı mutluluklara yönelten sinema ve tiyatro dünyasını çok sevdi. Şimdilerde ise, bu dünyasına bir de seyahati kattı ve gezip görme merakından kendisini alamıyor. Gelecekte bir gün bu sanat dünyasının bir parçası olabilmeyi umuyor.

Yorum yaz