Haberler

Tim Burton’dan Beetle Juice Müjdesi!

11166863_800
Kült filmlerin yönetmeni Tim Burton, 1988 yapımı unutulmaz korku-komedi türündeki Beterböcek’in devam filminin geleceğini geçtiğimiz aylarda resmen duyurmuştu. Filmin netleşmesinin ardından, ilk filmden kimlerin yer alacağı merak konusu olmaya başlamıştı. Tim Burton, 20 Şubat 2015 tarihinde vizyona girecek olan Big Eyes filmiyle ilgili gerçekleştirdiği bir röportajda, merak edilen Beter Böcek 2’yle ilgili de konuştu.

Sözlerine filmin tahmin edilenden daha çabuk hazır olacağını söyleyerek başlayan yönetmen, yeniden Michael Keaton ile çalışacağının müjdesini de verdi. İlk filmde meşhur Beetlejuice karakterini canlandıran Keaton ile birlikte senaryonun üzerinde çalıştığını söyleyen Burton; “Beter Böcek karakterini canlandırabilecek sadece bir kişi var…” dedi. Senaryosu Seth Grahame-Smith tarafından kaleme alınan yapımda ilk filmden ayrıca, Winona Ryder’ın da kadroda yer alacağı kesin bilgiler arasında.maxresdefault

 

 

Meltem Alamaslı

Meltem Alamaslı

8 Haziran'da İstanbul'da dünya nüfusunun +1 olmasını sağladı. Üniversite hayatına Trabzon'da başlayıp İstanbul'da Marmara Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünü bitirerek son verdi. 5 sene kat ettiği Karadeniz sahil şeridi ondaki gezme tutkusunu tetikledi. Tüm yolculuklarında yanında hep Neşet Ertaş vardı. Yeni yerler görmeyi hayatındaki en büyük hedef haline getirdi. Şu anda bir kitabevinin satın alma sorumlusu olarak çalışıyor. Filmlerle ve kitaplarla iç içe olmaktan büyük keyif alıyor. Ferzan Özpetek'in filmlerine ve sinema anlayışına derin hayranlık besliyor!

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Oscar'ın Yabancıları İstanbul Modern Sinema'da!

Sonraki yazı

“Sessizliğin Bakışı” ilk kez !f İstanbul’da!