Haberler

Yeni Karayip Korsanları Johnny Depp’siz Olacak

Geçtiğimiz günlerde Disney tarafından tekrar çekileceği duyurulan yeni Karayip Korsanları’nda Johnny Depp’in yer almayacağı öğrenildi.

Ülkemizde Karayip Korsanları olarak bilinen Pirates of the Caribbean serisinin ilk filminin senaristlerinden olan Stuart Beattie, filmin tekrar çekileceğini ama bu sefer aile içi şiddet konularıyla anıldığı gerekçesiyle Johnny Depp‘in yeni filmde yer almayacağını belirtmişti.

Ardından asıl duyuru Disney Film‘den geldi. Disney Film’in başında yer alan ve geçtiğimiz günlerde The Hollywood Reporter‘a röportaj veren Sean Bailey, Karayip Korsanları’nın yeniden çekileceğini doğrularken senaryosunu ise Deadpool serisi senaristleri Rhett Reese ve Paul Wernick‘in kaleme alacağını belirtti. Ayrıca Bailey, filme yeni bir heyecan getirmek istediklerini de sözlerine ekledi.

Disney’in gişede en başarılı filmleri arasında yer alan ancak bir önceki filminde beklediği gişeyi yakalayamayan Karayip Korsanları‘nın, Johnny Depp olmadan nasıl bir yol izleyeceği ve gişesinin nasıl olacağı ise merak konusu.

 

 

 

Gaye Kiper
1996 yılının Mayıs ayında İstanbul’da doğdu. Mütercim-Tercüman olmanın yanı sıra hayatının her döneminde olduğu gibi yine sanatla ilgileniyor. Uzun süre Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tiyatro eğitimi aldı ve her daim kendisini farklı mutluluklara yönelten sinema ve tiyatro dünyasını çok sevdi. Şimdilerde ise, bu dünyasına bir de seyahati kattı ve gezip görme merakından kendisini alamıyor. Gelecekte bir gün bu sanat dünyasının bir parçası olabilmeyi umuyor.

Yorum yaz