Haberler

Yesterday’den İlk Fragman Yayınlandı!

The Beatles’sız The Beatles filmi

Danny Boyle’ın yeni filmi Yesterday’den ilk fragman yayınlandı. Trainspotting, 28 Days Later ve Slumdog Millionaire gibi filmleri seyirciyle buluşturan yönetmenin son filmi 28 Nisan’da vizyona girecek.

İngiliz  sinemasının bilinen yönetmenlerinden Danny Boyle, komedi ve müzikal türlerini harmanladığı son filmi Yesterday ile seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Geçirdiği bisiklet kazasının ardından ön iki dişini kaybeden ve The Beatles’ın tarihten silinmesine sebep olan bir adamın hikayesini anlatan filmin senaryosu Love Actually, Notting HillFour Weddings and a Funeral ve Bridget Jones’s Diary gibi filmlere imzasını atan Richard Curtis’in kaleminden çıkma.

Danny Boyle ve Richard Curtis’i  bir araya getiren Yesterday’in baş rolünde Himesh Patel yer alırken aktöre Lily James, Ana de Armas, Kate McKinnon, Lamorne Morris ve Sophia Di Martino eşlik ediyor. Filmde hoş bir sürpriz olarak İngiliz şarkıcı Ed Sheeran yer alıyor. Vizyon tarihi 28 Nisan olarak açıklanan Yesterday; The Beatles’sız bir The Beatles filmi.

Ekin Taneri
1991 Şubat’ında Ankara’da doğdu. Bilkent Üniversitesi İletişim ve Tasarım Bölümü mezunu. Uykusuz gecelerin insanı. Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Sanat ve Tasarım yüksek lisansı ile cebelleşmekte. Hayata kadraj arkasından bakmayı sever. Robert Mapplethorpe ile özel bir bağı var. Çocukluğundan beri filmlere karşı özel bir tutku duyuyor. Şu sıralar part time reklamcı, part time ninja olarak hayatını sürdürüyor.

Yorum yaz