Haberler

Yılın Korku Filmi Adayı ”The Lodge”dan Fragman Yayınlandı

Sundance Film Festivali’nde Aldığı Övgüyle Yılın Korku Filmi Olmaya Aday ”The Lodge”dan Fragman Yayınlandı!

2014 yılı psikolojik gerilim filmi Goodnight Mommy‘nin yönetmenliğini üstlenen Severin Fiala ve Veronika Franz, bu sefer de benzer bir korku filmiyle seyirciyle buluşuyor: The Lodge!

Filmin oyuncu kadrosunda; American Honey Mad Max: Fury Road, It Comes at Night filmleriyle tanınan Riley Keough ve The Hobbit serisinden Richard Armitage ile Jaeden Martell, Lia McHugh ve Alicia Silverstone gibi isimler yer alıyor.

Goodnight Mommy ile konu açısından benzerlikler taşıyan ”The Lodge”da, gerilim ve korku dolu bir anne çocuk ilişkisi konu alınıyor.

Filmin Türkiye vizyon tarihi ise henüz netleşmedi.

 

 

 

 

 

Gaye Kiper
1996 yılının Mayıs ayında İstanbul’da doğdu. Mütercim-Tercüman olmanın yanı sıra hayatının her döneminde olduğu gibi yine sanatla ilgileniyor. Uzun süre Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tiyatro eğitimi aldı ve her daim kendisini farklı mutluluklara yönelten sinema ve tiyatro dünyasını çok sevdi. Şimdilerde ise, bu dünyasına bir de seyahati kattı ve gezip görme merakından kendisini alamıyor. Gelecekte bir gün bu sanat dünyasının bir parçası olabilmeyi umuyor.

Yorum yaz