Bi'DünyaHaberler

Zeytinli Rock Festivali 25-28 Ağustos’ta

Katılımcılarına bol müzik, eğlence ve unutulmayacak bir rock tatili vaadeden Zeytinli Rock Festivali bu yıl 25-28 Ağustos’ta yine Dalyan Sahili’nde gerçekleşecek. 

banner2

Organizasyonu Umut Kuzey genel koordinatörlüğü ve Milyon Yapım tarafından yapılan Zeytinli Rock Festivali, ‘deniz, kum, güneş ve rock müzik’ sloganı ile yola çıkmış. Her yıl bir önceki programın üstüne katarak, kadroyu genişleten festival, rock ve alternatif müzik dünyasının en iyi isimlerini buluşturuyor.

2015 yılında toplam 100.000’den fazla müzikseveri bir araya getirerek izleyici rekoru kırmayı başaran Zeytinli Rock Festivali’ne bu yıl yerli rock gruplarının yanı sıra Rockstar Keşif Sahnesi’nde Romanya, Almanya, Yunanistan, Kıbrıs ve Bulgaristan’dan da amatör, profesyonel gruplar ve izleyiciler katılacak.  4 gün sürecek festival boyunca sahne alacak isimler şu şekilde: Duman, Şebnem Ferah, Athena, Pentagram, Teoman, Mor ve Ötesi, maNga, Hayko Cepkin, Feridun Düzağaç, Model, Kurban, Cem Adrian, Ceylan Ertem, Umut Kuzey, Ceza, Zakkum, Baba Zula, Büyük Ev Ablukada Fırtınayt, Metin Türkcan, The Ringo Jets, Yüzyüzeyken Konuşuruz, Adamlar, Blacktooth, Marsis, Deniz Tekin, Piiz, Gece, Fethi Okutan, Serkan Ferat, Seher Ahmetzade. Uzun zaman süren titiz bir çalışma ve önemli bir jüri ile birlikte şehir şehir gezilerek belirlenen ‘yüzdeyüzmüzik ekspres‘ elemelerinin kazananları da Rockstar Keşif Sahnesi’nde izleyici ile buluşacak.

Akçay sahilinde, Edremit Belediyesi desteği ve Kralpop TV medya sponsorluğunda; 100% Music ve Rockstar katkılarıyla gerçekleşecek Zeytinli Rock Festivali’ne bu yıl da yüksek sayıda katılım bekleniyor.

Gözde Bertuğ

Gözde Bertuğ

İstanbul’da doğdu, orda büyüdü. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nden mezun olduktan sonra farklı sektörlerde çalıştı, çalışıyor. Çeşitli sivil toplum kuruluşları, dernek ve vakıflarda gönüllü olarak çalıştı, çalışıyor. Haritalar, notalar, sosyal sorumluluk projeleri, yeni yerler ve yepyeni yüzler en sevdiği şeyler. Sinemaya da bayılıyor, o yüzden burada.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Önceki yazı

Nordik Film Festivali 09-19 Haziran’da İstanbul Modern'de!

Sonraki yazı

Tematik Gece: On The Road hosted by Ayça Damgacı