Haberler

14. In The Palace Uluslararası Kısa Film Festivali Başvuruları Devam Ediyor!

Bu yıl 1-12 Aralık tarihleri arasında 14.sü düzenlenecek olan In The Palace Kısa Film Festivali başvurularını bekliyor.

inthepalace

Kısa film yapımını özendirme, bu alanda gelişimi destekleme ve tüm dünyadan gelen nitelikli kısa filmleri izleyiciyle buluşturma amacıyla 2003’ten bu yana sürekliliğini devam ettiren In The Palace, Bulgaristan’ın başkenti Sofya’da düzenlenmeye devam ediyor.

Bulgaristan’daki en büyük ve en prestijli kısa film festivali olma özelliği taşıyan festival, bu sene 3 farklı yarışmaya ev sahipliği yapacak. Katılımcılar ana kategori, öğrenci kategorisi ve ulusal kategorideki yarışmalara belgesel, animasyon, kurmaca veya deneysel türde çektikleri kısa filmleriyle katılabilecekler. Son başvuru tarihi 15 Eylül olan kısa film festivalinin başvuru koşullarına buradan ulaşabilirken, başvurularınızı da bu adresten yapabilirsiniz.

Erdem Cerrah

Erdem Cerrah

1992 Ağustos’unda Eskişehir’de doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu. Akşam yatmak, sabah da kalkmak bilmeyen bir insan. Çocukluğundan beri tam bir basketbolsever. Filmler ise vazgeçilmezi. Fotoğrafçılıkla ilgilenmeye başladığı şu sıralarda izlenmesi gereken filmler, okunması gereken kitaplar ve dinlenmesi gereken müzikler arasında sıkışıp kalmışlık hissini tatmakta.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Şartlar Bizi Ayırana Dek: Celeste&Jesse Forever

Sonraki yazı

Terrence Malick İmzalı Voyage of Time’dan Fragman Yayımlandı!