Haberler

24. Bond Filmi SPECTRE’dan Meksika ve Kostüm Tasarımları Konulu Vlog

Bond-Spectre-Gallery-Mexico

Dünya’da ve ülkemizde 6 Kasım’da vizyona girecek 24. Bond filmi SPECTRE’ın Meksika’daki açılış sahnesinin çekimleri ve kostüm tasarımları hakkındaki Vlog, bugün Türkiye saati ile 16:00’da yayınlandı.

Meksika’daki “The Day of the Dead” festivali sırasında geçen açılış sahneleri için üretilen kostümler ve binlerce figüranın yer aldığı sahneler hakkında yönetmen Sam Mendes’in ve kostüm tasarım ekibinin açıklamalarını filmden yayınlanan bu videoda izleyebilirsiniz.

Daniel Craig’in dördüncü kez James Bond 007 rolünü üstlendiği filmin diğer rollerinde; Ralph Finnes, Naomi Harris, Monica Bellucci, Lea Seydoux ve Christoph Waltz yer alıyorlar.

İrem Güller

İrem Güller

1990 yılında, şu an ne kadar sıcak olduğunu pek hatırlayamadığı bir yaz gününde dünyaya geldi. Ege Üniversitesi’nde İngiliz Dili ve Edebiyatı üzerine eğitim aldı. Edebiyatı, tiyatroyu ve sinemayı, esasen özünde “kurgu” barındıran her şeyi çok seviyor. Hikayeler anlatmaktan, hikayeler dinlemekten, gerçek olanı hikayeleştirmekten hoşlanıyor. Metinler üzerine düşünmek ve kendi metinlerini yaratmak en büyük tutkusu.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

''Bunları Biliyor Muydunuz?''

Sonraki yazı

Büyümeye Dair Başka Bir Ghibli Yapıtı: When Marnie Was There