Haberler

3. Uşak Kanatlı Denizatı Kısa Film Festivali’nin Ana Jürisi Belli Oldu

Uşak Üniversitesi İletişim Topluluğu’nun düzenlediği, bu yıl 12-14 Aralık tarihlerinde üçüncüsü gerçekleşecek olan Uşak Kanatlı Denizatı Kısa Film Festivali’nin ana jürisi belli oldu.

festival2

Son başvuru tarihinin 5 Aralık olduğu festivalin jürisinde ünlü tiyatro/sinema sanatçısı Tamer Levent, sinema yazarı Banu Bozdemir, yönetmen Ufuk Aksoy, akademisyen Dilek Tunalı ve kısa film yönetmeni/fotoğraf sanatçısı Gökçe Pehlivanoğlu yer alacak. Gösterimlerin yanı sıra atölye, masterclass ve söyleşilerin düzenleneceği festivalin, En İyi Kurmaca, En İyi Deneysel, En İyi Canlandırma, En İyi Belgesel ve En İyi Oyuncu dallarında vereceği ödüller ise ilerleyen günlerde festival komitesince açıklanacak. Ayrıntılı bilgi ve başvuru için;

http://usakfilmfest.wixsite.com/ukdff

Betigül Küçük

Betigül Küçük

1994 yılının 30 Nisan’ında Bergama’da doğdu. 2013 yılında TEVİTÖL mezuniyetinin ardından Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde okumaya başladı. Dünyanın dört bir yanında neler olup bittiğini öğrenmekten aldığı keyfi, öğrendiklerini çevresiyle paylaşarak anlamlandırıyor. Şu sıralar sosyoloji makaleleri okumak ve film izlemek ile uğraşıyor.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Biutiful: Yazarken Yaptığımız Hataları Yaşarken Telafi Edebilir Miyiz?

Sonraki yazı

Hayao Miyazaki Yeniden Beyazperdeye Geliyor!