Haberler

35. İstanbul Film Festivali Reklam Filmi Yayımlandı!

Bu sene 7-17 Nisan 2016 tarihleri arasında 35.si düzenlenecek olan Türkiye’nin en büyük sinema etkinliği İstanbul Film Festivali’nden reklam filmi yayımlandı.

iff

TBWA\Istanbul imzalı reklam filmini Autonomy’den Ali Demirel yönetmiş, Emirhan Altunkaya ve Nejat İşler okumuş. Görüntü yönetmenliğini Firar Güney Kayran’ın gerçekleştiği filmin müziği ise Mehmet Güren‘e ait.

25 bölümde 62 ülkeden 223 yönetmenin toplam 221 filminin gösteriminin 10 ayrı salonda sinemaseverlerle buluşmasının yanı sıra konuk sinemacıların katılacağı söyleşilerden sinema derslerine, konserlerden özel etkinliklere sinemayla dolu günler yaşatacak olan festivalde klasikleşmiş bölümlere ek olarak bu yıla özel bölümlerde gösterimler gerçekleştirilecek.

Biletleri yarın (26 Mart Cumartesi) 10.30‘dan itibaren tüm Biletix gişelerinden ve de Atlas ve Rexx sinemalarında açılacak ana gişelerden satışa çıkacak olan festivalin reklam filmini ise aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

Erdem Cerrah

Erdem Cerrah

1992 Ağustos’unda Eskişehir’de doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu. Akşam yatmak, sabah da kalkmak bilmeyen bir insan. Çocukluğundan beri tam bir basketbolsever. Filmler ise vazgeçilmezi. Fotoğrafçılıkla ilgilenmeye başladığı şu sıralarda izlenmesi gereken filmler, okunması gereken kitaplar ve dinlenmesi gereken müzikler arasında sıkışıp kalmışlık hissini tatmakta.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

İstanbul Film Festivali’nden Jacques Rivette’e Saygı Duruşu!

Sonraki yazı

Dünya Tiyatro Günü‘nde Onlarca Ücretsiz Oyun!