Bi'DünyaHaberler

35. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı Geliyor!

Kitapseverlerin her yıl dört gözle beklediği Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı bu yıl 12-20 Kasım tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde!

istanbul_kitap_fuari_2016

35 yıldır TÜYAP Fuarcılık tarafından kesintisiz düzenlenen İstanbul Kitap Fuarı’na bu sene yurt içi ve yurt dışından 800’ün üzerinde yayınevi ve sivil toplum kuruluşunun katılması bekleniyor.

Dokuz gün süresince yapılacak etkinliklerin yanı sıra çocuklar için atölyeler ve yazarların katılımıyla söyleşiler gerçekleştirilecek, yüzlerce imza gününde yazarlar okurlarıyla buluşacak. Teması  “Felsefe ve İnsan” olarak kararlaştırılan fuarın bu seneki ‘Onur Yazarı’ ise Prof. Dr. Ioanna Kuçuradi olacak.

Girişin öğrenci, öğretmen, emekli ve engellilere ücretsiz olduğu fuar, hafta içi 10.00-19.00, hafta sonu ise 10.00-20.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek; fuarın son günü olan 20 Kasım Pazar akşamı ise 19.00’da sona erecek.

Etkinlik ve imza günlerine dair ayrıntılı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

 

Erdem Cerrah

Erdem Cerrah

1992 Ağustos’unda Eskişehir’de doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu. Akşam yatmak, sabah da kalkmak bilmeyen bir insan. Çocukluğundan beri tam bir basketbolsever. Filmler ise vazgeçilmezi. Fotoğrafçılıkla ilgilenmeye başladığı şu sıralarda izlenmesi gereken filmler, okunması gereken kitaplar ve dinlenmesi gereken müzikler arasında sıkışıp kalmışlık hissini tatmakta.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Zeki Demirkubuz Tüm Filmleriyle Selanik'te!

Sonraki yazı

53.Uluslararası Antalya Film Festivali İzlenimleri - Rauf: "Pembe Ne Renktir?"