Haberler

41. Toronto Film Festivali’ni “The Magnificient Seven” Açacak

Akademi ödüllerinin habercisi olarak görülen 41. Toronto Film Festivali, başrollerini birçok yıldızın paylaştığı, yeniden uyarlanmış bir western klasiği olan The Magnificient Seven ile açılacak.

Mag-Seven-3_1200_900_81_s

Kanada’nın en önemli festivallerinden olan ve bu yıl 41.’sinin düzenleneceği Toronto Film Festivali, programının bir kısmını açıkladı. Festivalin açılışı, başrollerini Denzel Washington, Chris Pratt ve Ethan Hawke’ın paylaştığı The Magnificient Seven ile yapılacak. Filmin yönetmen koltuğunda Antoine Fuqua yer alıyor. 1960 yapımı klasik bir western olan film, Toronto Film Festivali’nden önce San Sebastian Film Festivali’nde seyirciyle buluşacak.

Festivalde gösterimi yapılacak bir diğer film ise Ewan McGregor’ın ilk yönetmenlik tecrübesini gerçekleştirdiği ve bir çocuk kitabından beyazperdeye uyarlanan A Monster Calls.

41. Toronto Film Festivali 08 – 18 Eylül 2016 tarihleri arasında Toronto, Kanada’da gerçekleştirilecek.

Gözde Bertuğ

Gözde Bertuğ

İstanbul’da doğdu, orda büyüdü. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nden mezun olduktan sonra farklı sektörlerde çalıştı, çalışıyor. Çeşitli sivil toplum kuruluşları, dernek ve vakıflarda gönüllü olarak çalıştı, çalışıyor. Haritalar, notalar, sosyal sorumluluk projeleri, yeni yerler ve yepyeni yüzler en sevdiği şeyler. Sinemaya da bayılıyor, o yüzden burada.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Onun Adı Bourne, Jason Bourne

Sonraki yazı

14. Kadıköy Belediyesi Tiyatro Festivali Başlıyor!