Vizyon

6 Nisan’da Vizyonda!

2 Nisan'da Vizyonda!

Forget About Nick / Eski Kocam(ız)

Yönetmen: Margarethe von Trotta

Oyuncular: Haluk Bilginer, Katja Riemann, Ingrid Bolsø Berdal

Tür: Romantik, Komedi

Süre: 110 Dakika

Eski bir model olan Jade, kocası Nick’in yardımlarıyla kendi işini kurar. İş hayatında tutkulu ve başarı basamaklarını hızla çıkmak isteyen Jade’in özel hayatı, Nick’in eski eşi Maria ve kızları Stephanie’nin çatkapı hayatına girmeleriyle alt üst olur. Maria ile yaşadığı tüm zıtlaşmalar, çekişmeler ve anlaşmazlıklar Jade için hem özel hayatında hem iş hayatında zamanla yerini bir kadın dayanışmasına bırakacaktır.

 

Marrowbone / Karanlık Sır

Yönetmen: Sergio G. Sánchez

Oyuncular: George Mackay, Charlie Heaton, Anya Taylor-Joy

Tür: Korku, Gerilim, Dram

Süre: 110 Dakika

Genç bir adam olan Jack ve kendisinden küçük olan kardeşleri Billy, Jane ve Sam’in kendilerine ait büyük sırları vardır. Dört kardeş birlikte kalmaya devam edebilmek için annelerinin ölümünü herkesten saklamak zorunda kalmıştır. Kardeşlerin hayatını zorlaştıran bir diğer şey ise sakladıkları sırdan çok daha kötücüldür. Genç kardeşlerin yaşadıkları malikanede şeytani bir varlık kol gezmektedir ve kardeşlere rahat vermemektedir.

Zeynep Enginer
1991 yılının Ağustos'unda doğdu. İradesi dışında gerçekleşen bu olay takdir edersiniz ki birtakım aktiviteler gerçekleştirmesine de olanak tanıdı. Bu kez iradesiyle; İzliyor, okuyor, yazıyor, yemek yapıyor ve yiyor. Psycho izlemekten ve barbunya yemekten asla sıkılmıyor.

Yorum yaz