Haberler

Adam Driver ve Rooney Mara, Leos Carax ile Çalışacak

Kutsal Motorlar, Köprü Üstü Aşıkları gibi kült filmlerin yönetmeni Leos Carax’ın yöneteceği müzikal dramada son yılların iki yükselen yıldızı Adam Driver ve Rooney Mara yer alacak. Müzikalde Rihanna’nın da kısa bir performansı olacağı söylentiler arasında.

adam-driver-rooney-mara

Son yıllarda hem bağımsız hem de anaakım sinema nezdinde emin adımlarla ilerleyen, Jim Jarmusch, Martin Scorcese, Steven Spielberg ve Coen Kardeşler gibi ustalarla çalışan Driver’ın bu listeye Carax’ı da ekleyecek olması şaşırtıcı değil. Rooney Mara da genç yaşına rağmen sağlam filmografisi ve 2012’de Ejdarha Dövmeli Kız, geçtiğimiz sene ise Carol’la hak kazandığı Oscar adaylıkları ile adını duyurmuştu.

712-leos_carax_uvod

Annette, yönetmenin 6. filmi olmasının yanında ilk İngilizce filmi ve ilk müzikali olması özelliğini taşıyor. Çekimlerine ilkbaharda başlanacağı ve 15 hafta süreceği de söyleniyor. Bu durumda filmin 2018’de vizyona girmesi bekleniyor.

 

İlkyaz Altuğ

İlkyaz Altuğ

1994 Kasımında Ankara'da doğup büyüdü. 2012'de Gazi Anadolu Lisesi'ni bitirip Bilkent Üniversitesi'nde Endüstri Mühendisliği okumaya başladı. 2016 Haziranında mezun olmasından bu yana iş başvurusu yapmamak için diretiyor ve bu zamanını, kendini sinemaya, tiyatroya, edebiyata adayarak değerlendiriyor. Arada amatör fotoğraf da çekiyor.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Gerard Butler'ın Başrolünde Olduğu Keepers Geliyor

Sonraki yazı

Altın Kedi Ödülleri Sahiplerini Buldu!