Bi'DünyaHaberler

Adele’in Yeni Single’ı İzleyiciyle Buluştu

Son yıllarda İngiltere’den çıkan en büyük seslerden biri olarak görülen Adele yeni singleı ile hayranlarıyla buluştu. Müzik dünyasının en prestijli ödüllerinden biri olarak kabul edilen Billboard Müzik Ödülleri’nde videosuyla izleyiciye sürpriz yapan Adele gecede adından söz ettirdi.

gettyimages-512131666

Son albümü ‘25’ten çıkan üçüncü single olan ‘Send My Love (to Your New Lover)’a klip çeken Adele, Los Angeles’ta gerçekleşen Billboard Müzik Ödülleri töreninde videoyu izleyiciyle buluşturdu. Gecede bulunanlar ve canlı olarak ekrandan seyreden izleyenlere sürpriz yapan Adele izleyenlerden tam not aldı.

Dijital platformlar ve müzik kanallarında yayınlanmaya başlanan videoda birden çok Adele silüetinin üst üste montajlanmış halini görüyoruz.  Yönetmenliğini Patrick Daughters’ın yaptığı video oldukça renkli sahnelere sahip.

Tüm dünyada kısa bir zamanda hatırı sayılır bir dinleyici kitlesine ulaşan Adele, servetiyle İngiltere’nin en zengin kadın şarkıcısı unvanının da sahibi olmuştu.

Gözde Bertuğ

Gözde Bertuğ

İstanbul’da doğdu, orda büyüdü. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nden mezun olduktan sonra farklı sektörlerde çalıştı, çalışıyor. Çeşitli sivil toplum kuruluşları, dernek ve vakıflarda gönüllü olarak çalıştı, çalışıyor. Haritalar, notalar, sosyal sorumluluk projeleri, yeni yerler ve yepyeni yüzler en sevdiği şeyler. Sinemaya da bayılıyor, o yüzden burada.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Poulet Aux Prunes (2011)

Sonraki yazı

Pete ve Ejderhası Eylül’de Geliyor