Haberler

Amy’den İlk Fragman Yayınlandı

amywinehouse-poster

 

Ünlü olacağıma inanmıyorum hiç. Yani ünlü olursan kaldıramam, deliririm sanırım” cümlelerini duyuyoruz Amy Winehouse’tan hayatını konu alan “Amy” adlı belgeselin yeni yayınlanan fragmanında, ünlü şarkısı Back to Black vokali eşliğinde. Sanatçının dört sene önce kariyerinin doruğunda ve 27 yaşındayken alkol zehirlenmesinden öldüğünü düşününce bu sözleri gerçekten vurucu ve zor unutulacak cinsten.

Universal yapımcılarından David Joseph film için “Çok karmaşık ve duygusal bir film. Aile, medya, şöhret, bağımlılık gibi konuları ele alıyor. Fakat en önemlisi, onun nasıl biri olduğu, yani ne kadar harika bir insan ve gerçek bir müzik dehası olduğuyla ilgili gerçekliği sunuyor bize” yorumunda bulundu.

Film, İngiltere’de bu yaz Temmuz ayında, Winehouse’un ölüm yıldönümünde gösterime girecek. Amerika’daki gösterim tarihi ise henüz belli değil.

 

 

 

 

 

İrem Güller

İrem Güller

1990 yılında, şu an ne kadar sıcak olduğunu pek hatırlayamadığı bir yaz gününde dünyaya geldi. Ege Üniversitesi’nde İngiliz Dili ve Edebiyatı üzerine eğitim aldı. Edebiyatı, tiyatroyu ve sinemayı, esasen özünde “kurgu” barındıran her şeyi çok seviyor. Hikayeler anlatmaktan, hikayeler dinlemekten, gerçek olanı hikayeleştirmekten hoşlanıyor. Metinler üzerine düşünmek ve kendi metinlerini yaratmak en büyük tutkusu.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Sevgi Gönül Tiyatro Günleri

Sonraki yazı

23 Nisan'da Perşembe Sineması Kapsamında Sihirli Rakunlar Çocuklar İçin SALT Beyoğlu'nda