Haberler

Anne Hathaway ve Rebel Wilson’lı “The Hustle”dan Fragman Geldi

Başrollerini Anne Hathaway ve Rebel Wilson’ın paylaştığı suç- komedi filmi ”The Hustle”dan fragman geldi.

Daha önce SerenityLes MiserablesThe Devil Wears Prada, Love and Other DrugsAlice in Wonderland, Interstellar, The Princess Diaries gibi başarılı yapımlarıyla tanınan Anne Hathaway ve Isn’t It RomanticPitch Perfect, Bridesmaides, How to Be Single gibi pek çok filmde yer alan Rebel Wilson‘ın yanı sıra filmde Alex Sharp, Ingrid Oliver, Emma Davies gibi isimler de yer alıyor. Ayrıca filmin, Dirty Rotten Scoundrels filminin modern uyarlaması olduğu söylenenler arasında yer alıyor.

Filmin yönetmen koltuğuna Veep, Playing House gibi dizilerin yönetmenliğini üstlenen ve gelecek projeleri arasında “Hallelujah!” yer alan Chris Addison otururken; senaryosunu ise filmin 1988 yapımı orijinal hikayesinin sahibi Stanley Shapiro, Paul Henning ve Dale Launer‘ın yanı sıra Jac Schaeffer gibi isimler tarafından kaleme alıyor.

Başrolünde Steve Martin ve Michael Caine‘in yer aldığı 1988 yapımı Dirty Rotten Scoundrels‘ın bir uyarlaması olduğu söylenen The Hustle, iki dolandırıcı kadının macerasını konu ediniyor. Anne Hathaway ve Rebel Wilson‘ın canlandırdığı karakterler biri daha düşük, diğeri daha yüksek standartlara sahip olan iki kadındır ve onlara zarar veren erkekleri alt etmek için birlikte çalışma kararı alırlar.

Filmin yurt dışında 10 Mayıs 2019 tarihinde, ülkemizdeki ise 31 Mayıs 2019‘da vizyona girmesi planlanıyor.

 

 

 

 

 

 

 

Gaye Kiper
1996 yılının Mayıs ayında İstanbul’da doğdu. Mütercim-Tercüman olmanın yanı sıra hayatının her döneminde olduğu gibi yine sanatla ilgileniyor. Uzun süre Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tiyatro eğitimi aldı ve her daim kendisini farklı mutluluklara yönelten sinema ve tiyatro dünyasını çok sevdi. Şimdilerde ise, bu dünyasına bir de seyahati kattı ve gezip görme merakından kendisini alamıyor. Gelecekte bir gün bu sanat dünyasının bir parçası olabilmeyi umuyor.

Yorum yaz