Haberler

Before We Go; Kaptan Amerika’nın İlk Yönetmenlik Denemesi

before-we-bar-640

Çoğumuz onu Kaptan Amerika olarak tanıyor, fakat Chris Evans yeni filmi Before We Go ile yönetmenlikteki becerilerini sergilerken farklı türden bir kahramana dönüşüyor.

Başrollerini Chris Evans ve Alice Eve’in paylaştığı film, gece boyunca New York’ta sıkışıp kalan iki yabancının hikayesi. Brooke cüzdanını çaldırıp treni kaçırmasının ardından Grand Central Station’da Nick ile tanışır ve genç adam ona eve dönebilmesi için yardım etmeye karar verir. “Eğer cüzdanını bulup seni eve gönderebilirsek, beni bir kahraman yapmış oluruz, ufak bir maceraya var mısın?”

Gece ilerleyip sabahın ilk ışıkları ile şehir aydınlanana kadar, ikili New York sokaklarında dolaşırken, aralarında kaçınılmaz bir yakınlık doğar.

Richard Linklater’ın Before Sunrise’ından esinlenen film, Eylül ayında Amerika’da gösterime girecek. Fragmanı haberimizin devamında seyredebilirsiniz.

İrem Güller

İrem Güller

1990 yılında, şu an ne kadar sıcak olduğunu pek hatırlayamadığı bir yaz gününde dünyaya geldi. Ege Üniversitesi’nde İngiliz Dili ve Edebiyatı üzerine eğitim aldı. Edebiyatı, tiyatroyu ve sinemayı, esasen özünde “kurgu” barındıran her şeyi çok seviyor. Hikayeler anlatmaktan, hikayeler dinlemekten, gerçek olanı hikayeleştirmekten hoşlanıyor. Metinler üzerine düşünmek ve kendi metinlerini yaratmak en büyük tutkusu.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Benicio Del Toro, Star Wars’un Yeni Kötü Adamı Mı?

Sonraki yazı

Kavanozlarda Saklı Duygularla Yüzleşmek: Song of the Sea