Bi'DünyaHaberler

Belle & Sebastian 30 Ekim’de Volkswagen Arena’da!

Belle_and_Sebastian_British_BandIndie müziğin öncülerinden sayılan İskoçlu topluluk 30 Ekim Cuma akşamı Volkwagen Arena’da 25.Akbank Caz Festivali kapsamında sahne alacak.

Stuart Murdoch ve Stuart David tarafından kolej yıllarında müzik endüstrisi üzerine hazırladıkları bir projeyle kurulan grup bugüne kadar dokuz albüm yayınlamıştır. 1000 adet basılan ilk albümlerinin ardından aynı yıl yayınladıkları ikinci albümleri, ünlü müzik dergisi “Spin” tarafından en iyi 100 albüm listesinde gösterilmiştir. Bu başarı ardından hızla tanınmaya başlayan topluluk üçüncü albümleri ile “En İyi Yeni Grup” dalında Brit Ödülü kazanmıştır. Besteleri ile mutluluktan hüzne kadar pek çok duyguyu yaşatan “Belle and Sebastian”, etkileyici sahne performansları ile müzikten aldıkları keyfi dinleyicileri ile paylaşmaktan geri durmayan grubu kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Bilet satışları Akbank Sanat websitesinde gerçekleşmekte.

Bonus: Havadis eşliğinde aşağıdaki videoyu tüketiniz.

Duygu Dedeoğlu

Duygu Dedeoğlu

83' Haziran'ında doğdu. Anadolu Üniversitesi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkiler Bölümü'nü bitirdi. Fotoğraf ve sinema sevgisinin verdiği enerji ve iştah ile hep daha çok öğrenmek daha çok araştırmak istiyor. Film izlemenin bireyin estetik anlayışının gelişmesinde önemli rol oynadığını düşünüyor. Şu aralar İtalyan Sineması'nda kaybolmuş durumda. İleride sinematografi ile ilgili eğitim alma arzusunda. Gündeminde her daim bir tutam kedi bir tutam seyahat bir tutam müzik var.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

"ZERO – Geleceğe Geri Sayım" Başladı!

Sonraki yazı

14. Film Ekimi Programı Açıklandı!