Haberler

Beyond24 İstanbul’un Biletleri Satışta!

3-4 Mart’ta gerçekleşecek Türkiye’nin ilk Film Endüstrisi Konferans Serisi ve Kariyer Alanı Beyond24 İstanbul’un Biletleri Satışta!

“Ne kadar roket yapmıyor olsak da film yapmak, sektörde kendine yerbulmak zor iş. Çoğumuz, tutkuyla başladığımız bu işi zor yollardan öğrendik, öğreniyoruz.”

Beyond24 İstanbul‘un mottosunda olan roket, film öğrencilerinin, sektördekilerin ve sinemaya ilgi duyanların dikkatinin son zamanlarda toplandığı ortak nokta.

Beyond24, 3-4 Mart 2018’de ilk kez alanında uzman tüm endüstri profesyonellerini eğitim amacıyla biraraya getirmeye hazırlanıyor. Konferans, atölye, ustalık sınıfları ve panellerle dolu içeriğiyle 2 gün boyunca bilgi paylaşımının yapılacağı Beyond24 aynı zamanda iş olanaklarının ve işbirliklerinin kapısını aralamak üzere ‘’KariyerAlanı’’ nı da hayata geçiriyor.

“Beyond24 tam da bu öğrenmeyi hızlandırmak ve kolaylaştırmak üzerine kuruldu. Çünkü bilgiyi ve tecrübeler ipaylaşmanın önemli olduğuna ve paylaştıkça daha iyi işler yapılabileceğine inanıyoruz.”

Kariyer Alanında yer alacak şirketler ile Beyond24 katılımcıları birebir tanışma ve görüşme şansı yakalayacak. Sektörün değişik iş kolları ve kariyer fırsatları ile ilgili bilgi almayı kolaylaştıran Kariyer Alanı, sektörde iş arayan kişiler ve yeni elemanlarını bekleyen şirketler için buluşma noktası olacak. Yavuz Turgul, Tony Gatlif, Engin Alkan gibi ustalar verecekleri derslerde; 1000 Volt, BluTv, Orion, BaşkaSinema, 70×100, BeyoğluSineması, Contentine gibi şirketler ise KariyerAlanında sizleri bekliyor olacak.

Şimdiye kadar açıklanan atölyeler Beyond24’a olan merakımızı daha da arttırıyor,

  • YavuzTurgul ‘‘Ustalık Sınıfı’’
  • Tony Gatlif ‘‘Ustalık Sınıfı’’
  • EnginAlkan ‘‘Perspektif Sanatı ve Oyunculuk’’
  • Onur Çaylı “VFX Sektörü ve Bu Sektörde Yeteneğe Uygun İş Alanları’’
  • Menderes Demir ‘‘Uluslararası Ekipli Set ve Bütçe Yönetimi’’
  • HasanBaran; ‘Sinemada Sesli Çekim’’
  • Melisa Üneri, Mete Gümürhan, Yunus Ozan Korkut, Sertan Ünver ‘Yaratıcı Belgeseller Paneli’’

İki günlük kombine bilet ile istediğiniz her etkinliğe girebileceğiniz Beyond24’e katılmak için Biletix’ten bilgilere ulaşabilirsiniz:  http://www.biletix.com/etkinlik/V3R00/TURKIYE/tr

Çisel Bozar
1993 doğumlu ve Kadıköylü. Kimya ile geçen lisans hayatını diplomayı aldığı an terk etti. Şu an Kadir Has Üniversitesi’nde Sinema ve Televizyon yüksek lisans yapıyor. Yazar ve çeker. Angelopoulos'u çok sever.

Yorum yaz