Haberler

Bir Star Wars Hikayesi’nde Han Solo Yok

14 Aralık 2016’da Türkiye’de vizyona girmesi planlanan Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi filminde Han Solo karakterinin bulunmayacağı açıklandı.

hansolo

Galaksiler arası en iyi kaçakçı olan Han Solo’nun genç versiyonunun Alden Ehrenreich tarafından canlandırılacağı haberinin ardından, Rogue One‘da Han Solo karakterini de görebileceğimize dair spekülasyonlara filmin yönetmeni Gareth Edwards son noktayı koydu. Edwards u haberin doğru olmadığını açıkladı.

Extra TV’ye konuşan yönetmen Edwards, Rogue One filminin daha çok geçtiğimiz aralık ayında çıkan Star Wars: Bölüm 7 filmiyle ilişkili olacağı için Han Solo karakterini bulundurmadıklarını dile getirdi. Lucasfilm başkanı olan  Kathleen Kennedy, genç Anakin Skywalker karakterini canlandıran Hayden Christensen‘in de filmde olmayacağını onayladı.

Bunun yanında ise Darth Vader karakterini Rogue One‘da görebileceğiz. Ama kostümün içinde orijinal filmlerde bu karakteri canlandıran David Prowse değil, James Earl Jones olacak!

Alden Ehrenreich ile de 2018 yılında çıkması planlanan Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi’nde karşılaşacağız.

Melike Kavcıoğlu

Melike Kavcıoğlu

Küçüklüğünde bir pazar babasının onu Harry Potter ve Felsefe Taşı filmini izletmeye götürmesiyle başladı hayatı. İlk 30 dakikasını kaçırdığı bu film onun kişiliğini ve hayallerinin büyük bir parçasını oluşturdu. Geceleri gizlice yatağından kalkıp ailesinin izlediği filmleri salon kapısının arkasına saklanarak izledi. Şimdi ise Koç Üniversitesi'nde felsefe okuyup istediği zaman özgürce film izlemenin keyfini yaşıyor.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Hayal Dünyasının Başrolü: Gişe Memuru

Sonraki yazı

Yeni Shyamalan Filmi Split'ten İlk Fragman Yayımlandı