Haberler

Call Me by Your Name’in Devam Filmi İçin Açıklama

Call Me By Your Name’in Devam Filmi İçin Açıklama

Filmde Oliver karakterine hayat veren Armie Hammer tarafından bizzat yapılan açıklama, Oscar ödüllü filmin devamını beklenenden de yakın bir zamanda hayata geçeceğini gösteriyor.

Call Me By Your Name’in Devam Filmi İçin Açıklama

Yönetmen Luca Guadagnino, André Aciman ile bir araya geldiklerini, hikâyenin yepyeni bir hikâye olarak 5-6 yıl sonrasında geçeceğini, Elio ve Oliver’ın İtalya yerine Amerika’da karşılaşıp Amerika’nın birçok doğu sahilini gezeceklerini açıklamıştı.

​Filmin oyuncularından Armie Hammer, Toronto Uluslararası Film Festivali’nde devam filmi için yaptığı açıklamada “Devam filmi hakkında çok şey biliyorum ancak hiçbir şey açıklayamam” dedi ve Guadagnino ve Aciman ile tekrar çalışmak için ne kadar heyecanlı olduğunu “Luca ve André Aciman’ın sanatsal bakışlarına inanıyor ve yeniden birlikte çalışmak için heyecan duyuyorum. İlk filmde oldukça güzel bir iş çıkardık ve bunu yeniden gerçekleştirmek beni çok mutlu edecek” sözleriyle dile getirdi.

Betigül Küçük
1994 yılının 30 Nisan’ında Bergama’da doğdu. 2013 yılında TEVİTÖL mezuniyetinin ardından Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde okumaya başladı. Dünyanın dört bir yanında neler olup bittiğini öğrenmekten aldığı keyfi, öğrendiklerini çevresiyle paylaşarak anlamlandırıyor. Şu sıralar sosyoloji makaleleri okumak ve film izlemek ile uğraşıyor.

Yorum yaz