Haberler

Chrıstopher Nolan’ın Yeni Filminin İsmi Belli Oldu

Memento (2000), The Prestige (2004), Inception (2010) gibi kült filmlerin, ünlü  yönetmeni Christopher Nolan’ın yeni filmi merak konusuydu. Nolan’ın son filminin ismi Tenet olacak.

Image result for christopher nolan

Ünlü İngiliz yönetmen Dunkrik‘in 2017’deki gösteriminden beri son filmi üzerine hummalı bir çalışma içersindeydi. Ama filmle ilgili tüm bilgiler Nolan‘ın isteği üzerine gizli tutuldu. Geçtiğimiz günlerde Warnes Bros filmin çekimlerine başladığı bilgisini paylaştı.

Tenetle ilgili henüz yeterli sayıda bilgi olamasa da senaryosunu Nolan‘ın kaleme aldığı ve filmin aksiyon türünde olduğu konuşuluyor. Filmin toplamda yedi ülkede çekildiği de konuşulanlar arasında. Tenet‘in oyuncu kadrosunda ise BlackKkKlansman‘ın John David Washington‘u ile Aaron Taylor- Johnson ve Robert Pattinson yer alıyor.

 

 

Elif Ege Taneri
21 Ekim 1994’te Kadıköy’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Tiyatro Eleştimenliği ve Dramaturji bölümü ile çiftanadal yapmış olduğu Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümüden mezun oldu. Edebiyatla, oyunculukla, sinemayla ve dramaturjiyle ilgili. Öğrenmeyi ve yeni şeyler keşfetmeyi seviyor.

Yorum yaz