Haberler

Daniel Radcliffe Yeni FBI Macerasında Bir Gizli Casusu Canlandıracak

62f1c35f-4b4c-49eb-9304-6e7cbd5ecabf-1020x612

Takipçileri bilir, Daniel Radcliffe’in “Post Harry Potter” dönemi oldukça farklı projelerle şekilleniyor.

Genç aktör, yeni filmi Imperium’da, beyaz ırkın üstünlüğünü savunan ve bir bomba yapımı hazırlığında olan tehlikeli bir örgüte karşı harekete geçen bir FBI ajanını canlandıracak. Film, FBI gizli ajanı Michael German’ın tecrübelerinden ilham alınarak çekilecek. German, gizli görevle, Birleşik Devletler’deki birçok Neo-Nazi örgütün içine sızmış ve faaliyetlerini önlemeye çalışmıştı.

Suç- gerilim türündeki film, şimdiye dek kısa filmler çekmiş olan Daniel Ragussis’in de ilk uzun metraj yönetmenlik denemesi olacak.

2015 Daniel Radcliffe için oldukça yoğun geçiyor denebilir. Şimdilerde Swiss Army Man’in çekimlerinde çalışan genç aktör, bu yaz Judd Apatow Komedisi Trainwreck ile küçük bir rolde seyirci karşısına çıktı. Mary Shelley’nin efsanevi romanından uyarlanan Victor Frankenstein’da James McAvoy’la birlikte rol alan Radcliffe, ayrıca BBC’nin yapımcılığında Grand Theft Auto oyununun yaratıcılarını konu edinen Game Changer adlı filmin çekimlerini de yakın zamanda bitirdi.

İrem Güller

İrem Güller

1990 yılında, şu an ne kadar sıcak olduğunu pek hatırlayamadığı bir yaz gününde dünyaya geldi. Ege Üniversitesi’nde İngiliz Dili ve Edebiyatı üzerine eğitim aldı. Edebiyatı, tiyatroyu ve sinemayı, esasen özünde “kurgu” barındıran her şeyi çok seviyor. Hikayeler anlatmaktan, hikayeler dinlemekten, gerçek olanı hikayeleştirmekten hoşlanıyor. Metinler üzerine düşünmek ve kendi metinlerini yaratmak en büyük tutkusu.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Jake Gyllenhaal, Boston Maratonu'nun Bombalanmasını Konu Edinen Filmde Yer Alabilir

Sonraki yazı

Antalya Sinema Derneği “En İyi On Kısa Filmi” Arıyor!