Haberler

Daniel Radcliffe ve Paul Dano, Swiss Army Man’de

daniel-radcliffe-paul-dano-swiss-army-man

Paul Dano, Daniel Radcliffe ve Mary Elizabeth Winstead, “Daniels” olarak da bilinen yönetmenler Daniel Kwan ve Daniel Scheinert’ın yöneteceği Swiss Army Man’in başrollerinde birlikte yer alacaklar.

Filmin konusu ise biraz ilginç; vahşi doğada mahsur kalmış umutsuz bir adam, ölü bir adamla “arkadaş olur”, ve birlikte, eve dönmek üzere oldukça sürreal bir yolculuğa çıkarlar.

Yönetmen ikili Kwan ve Scheinert geçtiğimiz günlerde MTV Müzik Ödüllerinde, çektikleri kliple “En İyi Yönetmen” ödülünü almışlardı. Kendilerinin filmle ilgili açıklaması ise şu şekilde; ”Adamlardan birinin (ruhani bir sesi olan) bir ölü olduğu, diğerinin ise oradan oraya sürüklenen bir adam olduğu bir film yapıyoruz, dramı, kaba komediyi, samimi nostaljiyi, ve hayatta kalma macerasını bir araya getirip bu duyguların hepsini tüm sahnelerde vermeye çalışıyoruz”.

Bu ay çekimlerine başlanacak olan filmi büyük bir ihtimalle önümüzdeki Sundance Film Festivali’nde yarışırken göreceğiz.

İrem Güller

İrem Güller

1990 yılında, şu an ne kadar sıcak olduğunu pek hatırlayamadığı bir yaz gününde dünyaya geldi. Ege Üniversitesi’nde İngiliz Dili ve Edebiyatı üzerine eğitim aldı. Edebiyatı, tiyatroyu ve sinemayı, esasen özünde “kurgu” barındıran her şeyi çok seviyor. Hikayeler anlatmaktan, hikayeler dinlemekten, gerçek olanı hikayeleştirmekten hoşlanıyor. Metinler üzerine düşünmek ve kendi metinlerini yaratmak en büyük tutkusu.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Queen of Earth'den İlk Fragman Yayınlandı!

Sonraki yazı

Southside With You; Michelle ve Barack Obama’nın İlk Randevusu