Haberler

Denzel Washington’lı Fences’ten Fragman Yayımlandı!

2 kez En İyi Erkek Oyuncu Oscar ödülüne layık görülmüş olan Denzel Washington’ın, hem yönetmenliğini yaptığı hem de başrolünde bulunduğu filminden fragman geldi.

fences-denzel

August Wilson’ın Pulitzer ödüllü romanından beyazperdeye uyarlanan film Afroamerikalıların yaşadığı sorunlar üzerine eğiliyor. Hayatını ailesine bakmaya adayan bir babanın ırkçılık yüzünden yaşadığı zorlukları konu alan filmin senaryosu da romanın yazarı Wilson’a ait.

Filmde Denzel Washington’ın yanı sıra Viola Davis, Jovan Adepo, Stephen McKinley Henderson, Russell Hornsby gibi isimler de bulunuyor. Washington’ın Antwone Fisher ve The Great Debaters’tan sonra 3. yönetmenlik deneyimi olan Fences’in Türkiye’de gösterim tarihi henüz kesinleşmiş değil.

Erdem Cerrah

Erdem Cerrah

1992 Ağustos’unda Eskişehir’de doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu. Akşam yatmak, sabah da kalkmak bilmeyen bir insan. Çocukluğundan beri tam bir basketbolsever. Filmler ise vazgeçilmezi. Fotoğrafçılıkla ilgilenmeye başladığı şu sıralarda izlenmesi gereken filmler, okunması gereken kitaplar ve dinlenmesi gereken müzikler arasında sıkışıp kalmışlık hissini tatmakta.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Türkiye'nin Oscar Adayı “Kalandar Soğuğu”

Sonraki yazı

Trespass Against Us’ın Fragmanı Yayımlandı