Bi'DünyaHaberler

Dünyaca Ünlü Müzisyen Sting Türkiye’ye Geliyor!

‘Englishman in New York’, ‘Desert Rose’, ‘Shape of My Heart’ gibi parçalarıyla bildiğimiz müzik dünyasının efsane isimlerinden Sting, Türkiye’ye geliyor!

1282501-top-backgrounds-of-sting

“Gelecek Nesiller İçin Yeşil Bir Dünya” mottosuyla yola çıkan Türkiye’nin ilk EXPO’su EXPO Antalya, 9 Ağustos 2016 Salı akşamı dünyaca ünlü müzisyen Sting’i ağırlamaya hazırlanıyor.

Lock, Stock and Two Smoking Barrels, Zoolander 2 ve daha birçok filmde ufak rolleri de bulunan Sting’in, ayrıca yazmış olduğu 2 kitap ve eşiyle birlikte yağmur ormanları ve bu bölgede yaşayan insanları korumak amacıyla kurmuş olduğu Yağmur Ormanları Fonu bulunuyor.

10 adaylıktan 4’ü kazanılmış Grammy, 4 adaylıktan 1’i kazanılmış Altın Küre ve 3 Oscar adaylığı ile ulaşılması zor başarılara imza atan Sting’i Antalya’da izleyip, yaşayan efsaneyi görmek isteyen müzikseverler biletlere buradan ulaşabilirler.

Erdem Cerrah

Erdem Cerrah

1992 Ağustos’unda Eskişehir’de doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu. Akşam yatmak, sabah da kalkmak bilmeyen bir insan. Çocukluğundan beri tam bir basketbolsever. Filmler ise vazgeçilmezi. Fotoğrafçılıkla ilgilenmeye başladığı şu sıralarda izlenmesi gereken filmler, okunması gereken kitaplar ve dinlenmesi gereken müzikler arasında sıkışıp kalmışlık hissini tatmakta.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Korkmaya Hazır Olun: Blair Witch’ten Fragman Geldi!

Sonraki yazı

Pulitzer Ödüllü ‘Saka Kuşu’ Beyazperdeye Uyarlanıyor!