Haberler

Emily Blunt’tan The Girl on the Train İtirafı!

Son olarak Dennis Villeneuve filmi Sicario ile beyazperdede sahne alan Emily Blunt, çekim süreci devam eden yeni filmi The Girl on the Train’de canlandırdığı karakterin bugüne dek oynadığı en zorlu rol olduğunu belirtti.

Emily-Blunt--Girl-on-the-Train

Blunt, filmde canlandırdığı Rachel Watson karakterinin oldukça hastalıklı ve hasar görmüş bir kişilik olduğunu ve karakterin bu zorlayıcı özelliklerinin kendisini hikayenin içine çektiğini belirtirken, röntgenciliğinden alkolizmine kadar karakterle ilgili detayları sevdiğini ayrıca belirtti.

Film, Paula Hawkins’in 2015 yılında yazdığı ve kısa sürede en çok satan kitaplar arasında yer alan romanın uyarlaması olacak. Kitapta, kocasıyla yaşadığı ayrılıktan sonra kendisini alkole veren Rachel karakterinin bir gün trende gördüğü bir çifti izlemeye başlamasıyla korkunç bir olaya tanıklık edişinin hikayesini anlatılıyor.

Başrollerinde Emily Blunt ile birlikte Rebecca Ferguson, Edgar Ramirez ve Luke Evans gibi isimleri barındıran filmin yönetmen koltuğunda The Help filmiyle bilinen Tate Taylor oturuyor. Filmin Ekim ayında vizyona girmesi bekleniyor.

Erdem Cerrah

Erdem Cerrah

1992 Ağustos’unda Eskişehir’de doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu. Akşam yatmak, sabah da kalkmak bilmeyen bir insan. Çocukluğundan beri tam bir basketbolsever. Filmler ise vazgeçilmezi. Fotoğrafçılıkla ilgilenmeye başladığı şu sıralarda izlenmesi gereken filmler, okunması gereken kitaplar ve dinlenmesi gereken müzikler arasında sıkışıp kalmışlık hissini tatmakta.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

42. People’s Choice Ödülleri Sahiplerini Buldu!

Sonraki yazı

Jane Got A Gun’dan Yeni Fragman!