Haberler

FATİH AKIN’IN YENİ FİLMİ GOLDEN GLOVE’DAN TÜRKÇE ALTYAZILI FRAGMAN GELDİ

Berlin Film Festivali adaylığı bulunan Fatih Akın’ın yeni filmi ”The Golden Glove”dan Türkçe altyazılı fragman geldi.

Son filmi ”In the Fade” ile dikkatleri üzerine çeken Fatih Akın, şimdi ise suç ve gerilim türlerindeki filmi ”Golden Glove” ile seyirci karşına geçmeye hazırlanıyor.

 

Filmin oyuncu kadrosunda Babylon Berlin, Parfum, Oh Boy, 4 Blocks gibi yapımlarla tanınan Marc Hosemann‘ın yanı sıra genç oyuncu Jonas Dassler, Adam Bousdoukos ve Margarete Tiesel gibi isimler yer alıyor.

The Golden Glove” bir seri katilin hikayesini anlatıyor. 1970’li yıllarda geçen hikaye, Hamburg’da geçiyor. Hamburg’da yaşayan insanların yaşadıkları korkuyu beyaz perdeye aktaran The Golden Glove, 70’li yılların Almanyası’na doğru bir yolculuğa çıkarıyor. Heinz Strunk’ın kitabına göre konu şöyle: Fritz Honka dört kadını çoktan öldürmüş ve daha da çok kişiyi öldürmenin peşinde olan bir seri katildir. Kurbanlarını Zum Goldenen Handschuh adlı bardaki kişiler arasından seçen seri katil Honka’nın hikayesinin işlendiği filmde, II. Dünya Savaşı’na tanıklık edenler de konunun odak noktasındadır.

Filmin 12 Nisan 2019‘da vizyona girmesi bekleniyor.

 

 

 

 

 

 

Gaye Kiper
1996 yılının Mayıs ayında İstanbul’da doğdu. Mütercim-Tercüman olmanın yanı sıra hayatının her döneminde olduğu gibi yine sanatla ilgileniyor. Uzun süre Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tiyatro eğitimi aldı ve her daim kendisini farklı mutluluklara yönelten sinema ve tiyatro dünyasını çok sevdi. Şimdilerde ise, bu dünyasına bir de seyahati kattı ve gezip görme merakından kendisini alamıyor. Gelecekte bir gün bu sanat dünyasının bir parçası olabilmeyi umuyor.

Yorum yaz