HaberlerUncategorized

Fatih Akın’ın Yeni Filminden İlk Fragman Geldi!

Altın Ayı ödüllü ünlü yönetmen Fatih Akın‘ın, roman uyarlaması olan yeni filmi Tschick‘den ilk teaser yayımlandı.

324786Vizyon tarihi 15 Eylül 2016 olarak belirlenen filmin uyarlandığı romanı, ON8 yayınlarında ”Yokuş Aşağı” adıyla http://www.on8kitap.com/kitaplar/yokus-asagi adresinde bulabilirsiniz.

Wolfgang Herrndorfs‘un 30 ülkede basılan ve 2 milyondan fazla kopya satan aynı adlı romanından uyarlanacak olan film 14 yaşındaki Maik’i konu alıyor. Berlin’de kopuk fakat zengin bir ailede büyüyen Maik’in annesi yaz tatilinde rehabilitasyon merkezine yatırılır ve babası genç asistanını bir anda ortaya çıkan bir iş gezisine götürmesi gerektiği bahanesiyle ortadan kaybolur. Evde tek başına kalan Maik zamanını havuza girip dinlenerek geçirirken okul arkadaşlarından biri olan genç Rus göçmeni Tschick bir anda kapısında çalıntı bir arabayla beliriverir. Birlikte yola koyulan çocuklar plansız programsız bir şekilde maceraya atılırlar.

 

İşte Filmin İlk Teaserı:

 

 

 

Manolya Akdemir

Manolya Akdemir

Almanya'da doğdu, Aydın'da büyüdü, Antalya'da okudu. Şimdi ise İstanbul'da okumaya devam etmekte. Bu kısa ve karışık hayatı içinde en çok zevk aldığı şey önce sinema alanında sonra da diğer kültür-sanat dallarında kendini geliştirmek oldu. Öğrenmenin kutsallığına ve sonsuzluğuna inanıyor. Şimdilerde ise şu ana kadarki birikimini diğer fillerle paylaşmayı amaçlıyor.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Zamana Dokunan Filmler

Sonraki yazı

Szalontüdő (2006)