Bi'DünyaHaberler

G-Shock City Festivali Geliyor!

Sezonluk festivallerin arasına bu yıl ilk kez düzenlenecek olan G-Shock City Festivali de ekleniyor.

Casio-G-Shock-24hoursistanbul-City-Festival

Son yıllarda artan ve yazın habercisi olan açık hava festivalleri bu yıl da aralarına yeni festivalleri ekleyerek devam ediyor. Bu sene ilki 22 Mayıs Pazar günü Küçükçiftlik Park’ta düzenlenecek olan festival, yerli ve yabancı birçok sanatçıyı ağırlayacak.

Fatima & The Eglo Live Band, Henry Wu presents Yussef Kamaal Quintet, Catching Flies, My Expansive Awareness‘in yanı sıra yerli sanatçı kontenjanından Lara Di Lara, Nilipek, Can Kazaz, Can Güngör, Palmiyeler ve Islandman isimlerinin yer aldığı programda sanatçılar öğlen 12.00’de başlayıp gece 00.00’a kadar müzikseverle buluşacak.

İstanbul’u gündüz yaşamayı seven konuklar gündüz etkinliklerinde, İstanbul’un en güzel lezzetlerinin tadına varırken, konserlerin yanı sıra, alışveriş, sanat atölyeleri, urban arts, kaykay rampası, çocuk oyun alanı ve daha birçok aktivite ile günün keyfini çıkartacaklar. Hayvansever bir etkinlik olan City Festival alanına katılımcılar evcil hayvan dostlarını da getirebilecekler.

12:00 – 16:00 saatleri arasında girişlerin ücretsiz olacağı etkinliğin girişi, saat 16:00’dan itibaren ücretli olacak.

 

Erdem Cerrah

Erdem Cerrah

1992 Ağustos’unda Eskişehir’de doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu. Akşam yatmak, sabah da kalkmak bilmeyen bir insan. Çocukluğundan beri tam bir basketbolsever. Filmler ise vazgeçilmezi. Fotoğrafçılıkla ilgilenmeye başladığı şu sıralarda izlenmesi gereken filmler, okunması gereken kitaplar ve dinlenmesi gereken müzikler arasında sıkışıp kalmışlık hissini tatmakta.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

SineBU 1. Yaşını Ödüllü Filmlerle Kutluyor!

Sonraki yazı

Ryan Gosling ve Russell Crowe'lu The Nice Guys'dan Fragman Geldi