Bi'DünyaHaberler

Göz Önünde: Kendin Çek, Kendin Göster!

Pera Film, “Göz Önünde: Kendin Çek Kendin Göster” adlı etkinlik kapsamında 27 Eylül Cumartesi günü 19:00 – 22:30 saatleri arasında Pera Müzesi’nin 5. kat sergi salonunda deneysel video gösterimleri düzenliyor.

per

Etkinlikte yer alan sanatçılar kendi projeksiyonlarını getirip, kendi gösterimlerini düzenleyecekler. BYOB (Bring Your Own Beamer) adıyla başlayan tek gecelik etkinlikte Pera Müzesi Film ve Video program küratörü Fatma Çolakoğlu ve proje asistanı Ulya Soley tarafından derlenen geniş kapsamlı seçki, görsel ve işitsel olarak video sanatında güncel  eğilimleri ele alıyor.

Sanatçılar: Yoel Meranda, Eytan İpeker, Volkan Şenozan, Serkan Ertekin, Deniz Tortum, Burak Çevik, Aylin Güngör, Can Eskinazi, Bengü Özakıncı, Serra Tansel

Etkinlik ücretsizdir.

Kaynak ve detaylı bilgi için; http://bit.ly/YGEDru

Duygu Dedeoğlu

Duygu Dedeoğlu

83' Haziran'ında doğdu. Anadolu Üniversitesi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkiler Bölümü'nü bitirdi. Fotoğraf ve sinema sevgisinin verdiği enerji ve iştah ile hep daha çok öğrenmek daha çok araştırmak istiyor. Film izlemenin bireyin estetik anlayışının gelişmesinde önemli rol oynadığını düşünüyor. Şu aralar İtalyan Sineması'nda kaybolmuş durumda. İleride sinematografi ile ilgili eğitim alma arzusunda. Gündeminde her daim bir tutam kedi bir tutam seyahat bir tutam müzik var.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Wim Wenders'in The Salt of the Earth'ünden ilk fragman.

Sonraki yazı

A Cinematic Talk with Peter Greenaway