Bi'DünyaHaberler

Hitchcock “Welcome to Hitchcock” İle Ekranlara Geliyor

Amerika Birleşik Devletleri’nin NBC Universal firmasının sahibi olduğu prodüksiyon şirketi Universal Cable Production (UCP), bir Alfred Hitchcock projesine hazırlanıyor. “Welcome to Hitchcock” projesi, her biri bir sezonda yayımlanacak bir polisiye veya gizem hikâyesinden meydana gelecek.

alh-18

“Welcome to Hitchcock” projesi Gremlinler, Harry Potter, 1492 gibi eserlerde imzası bulunan yapımcı, yönetmen Chris Columbus ve Duyguların Rengi (Help), Müzede Bir Gece filmlerinin yapımcısı Michael Barnathan’a emanet edilmiş.

Proje; Kuşlar, Sapık ve Alfred Hitchcock’un kendisinin sunduğu “Alfred Hitchcock Sunar” isimli dizinin bölümlerinden oluşan bir kolajdan meydana geliyor.

Dizinin seyirciyle buluşacağı tarih ise henüz kesinleşmedi.

Gözde Bertuğ

Gözde Bertuğ

İstanbul’da doğdu, orda büyüdü. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nden mezun olduktan sonra farklı sektörlerde çalıştı, çalışıyor. Çeşitli sivil toplum kuruluşları, dernek ve vakıflarda gönüllü olarak çalıştı, çalışıyor. Haritalar, notalar, sosyal sorumluluk projeleri, yeni yerler ve yepyeni yüzler en sevdiği şeyler. Sinemaya da bayılıyor, o yüzden burada.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

10. Balıkesir Sinema Günleri Başlıyor!

Sonraki yazı

Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales’den İlk Fragman Geldi!