Haberler

Isabelle Huppert’lı “Greta”dan İlk Fragman

Başrollerinde Isabelle Huppert ve Chloe Moretz’in yer aldığı Greta filminin ilk fragmanı yayınlandı.

The Crying Game ve Interview with the Vampire‘ın yönetmeni Neil Jordan yeni bir gerilim filmiyle karşımızda. Jordan’ın Ray Wright ile birlikte yazdığı filmde, Isabelle Huppert ve Chloe Moretz yer alıyor.

Bir garson olan Frances, metroda unutulmuş bir çanta bulur. Çantanın içinden çıkan kimlikten, sahibinin adresini öğrenir ve çantayı ona vermek üzere yola çıkar. Bu şekilde Greta ile tanışan Frances, aradığı anne figürünü bulmuş olur. Zamanla bu iki yalnız insanın arasında güçlü bir bağ oluşur ancak Frances, Greta hakkındaki karanlık bir gerçeği öğrenir. Bu durumdan kurtulmaya çalışsa da Greta’nın takıntıları onun hayatını kabusa çevirir.

Greta 1 Mart 2019‘da vizyona girecek.

İrem Naz Güvel
1990 yılında İstanbul’da doğdu. Kadir Has Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümü mezunu. Küçükken tiyatrocu olacağım diye tutturdu. Bu alanda faaliyetlerini sürdürürken yönünü sinemaya çevirdi ve önünü alamadı. İş hayatında 1 kanal ve 2 yayınevi bulundurarak editörlük yapıyor. Buffy the Vampire Slayer hastası ve hakkında 7/24 konuşma potansiyeline sahip.

Yorum yaz