Bi'DünyaHaberler

İstanbul Comics and Art Festivali Programı Açıklandı!

Bu sene ilki 23-24-25 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilecek olan İstanbul Comics and Art Festival’in üç gün boyunca sürecek olan programları açıklanmaya başladı.

CoNKTVZUEAAs0Ks

St. Joseph Derneği Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşecek olan festival, en iyi karikatüristleri, çizgi roman, illustrasyon ve graffiti sanatçılarını bünyesinde toplamayı hedeflerken aynı zamanda sayısız etkinliğe, workshop ve atölyeye de ev sahipliği yapacak. Program dahilindeki seminer ve atölyelere katılanlar, kağıttan heykel yapma, üç boyutlu baskı ve daha bir çok konuda profesyonellerden bilgi alıp deneyim kazanabilecekler.

Festival boyunca ziyaretçilerin üç boyutlu printerlar yardımıyla tasarım yapmayı öğrenebileceği ya da stop-motion tekniğine dair fikir edinmesine yardım edecek pek çok etkinlik gerçekleştirilecek. Ayrıca animasyon film gösterimlerinin de düzenleneceği festivalin biletlerini Biletix üzerinden satın alabilirsiniz.

Festival ve gerçekleştirilecek etkinliklere dair ayrıntılı bilgiye ise buradan ulaşabilirsiniz.

Erdem Cerrah

Erdem Cerrah

1992 Ağustos’unda Eskişehir’de doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu. Akşam yatmak, sabah da kalkmak bilmeyen bir insan. Çocukluğundan beri tam bir basketbolsever. Filmler ise vazgeçilmezi. Fotoğrafçılıkla ilgilenmeye başladığı şu sıralarda izlenmesi gereken filmler, okunması gereken kitaplar ve dinlenmesi gereken müzikler arasında sıkışıp kalmışlık hissini tatmakta.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Oasis Belgeseli Supersonic’ten Fragman Geldi!

Sonraki yazı

Will Smith, Fragmanı Yayımlanan Collateral Beauty İle Geri Dönüyor!