Haberler

Johnny Depp, Donald Trump Oldu!

ABD merkezli “Funny Or Die” adlı internet sitesinde, ABD başkanlık seçimleri öncesinde, başkan adaylarından Donald Trump’la alay eden 50 dakikalık bir film yayımlandı.

johnny

Usta oyuncu Johnny Depp’in inandırıcı bir makyajla Donald Trump’ı canlandırdığı filmde, çocukluğundan bugüne Donald Trump’ın yaşamı mizahi bir dille anlatılıyor. Film, ırkçı söylemleriyde dikkat çeken, emlak zengini Trump’a ağır eleştiriler getiriyor. Donald Trump’s The Art of the Dea (Donald Trump’ın Pazarlık Sanatı) adlı filmde Johnny Depp’e Alfred Molina, Patton Oswalt ve Ron Howard gibi oyuncular eşlik ediyor.

Film, 1987’de “Art of the Deal” adlı kitabı yazan Trump’ın, 1988’de yine kendi kitabını temel alarak otobiyografik bir film hazırlamasını anlatıyor. Trump, 1987’de gerçekten böyle bir kitap yazsa da, 50 dakikalık filmde anlatılanlar tamamen kurgusal ve film, Trump’ın “şişkin ego”sunu alaya alıyor.

ABD seçimlerini nasıl etkileyeceği merak edilen ama şimdiden yoğun ilgi gören filmi Funny or Die sitesinden izleyebilirsiniz.

 

 

Erdem Cerrah
1992 Ağustos’unda Eskişehir’de doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu. Akşam yatmak, sabah da kalkmak bilmeyen bir insan. Çocukluğundan beri tam bir basketbolsever. Filmler ise vazgeçilmezi. Fotoğrafçılıkla ilgilenmeye başladığı şu sıralarda izlenmesi gereken filmler, okunması gereken kitaplar ve dinlenmesi gereken müzikler arasında sıkışıp kalmışlık hissini tatmakta.

Yorum yaz