Haberler

Kaç, Alien: Covenant Geliyor!

Vizyon tarihine az bir süre kalmasına rağmen çok fazla görüntüsüne ulaşamadığımız Alien: Covenant, yavaş ama sağlam adımlarla geliyor. İlk teaser posteri piyasaya sürülen filmin bir de tavsiyesi var: Kaç!

alien-covenant-1280

Filmin ilk teaser posterini Twitter sayfasından paylaşarak takipçilerine erken şükran günü hediyesi veren Twenty Century Fox, filmi gündeme getireceğe benziyor. Son derece karanlık olan poster, “KAÇ” sözcüğünün altında yeşil renkli bir xenomorf’un tanıdık yüzünü sunmaktan ve filmin vizyon tarihini belirtmekten başka bir şey yapmasa da yine de bizleri ürkütmeyi başarıyor.

Yönetmenliğini Ridley Scott’ın yaptığı filmin oyuncu kadrosu da sağlam. Prometheus oyuncularından Michael Fassbender ve Noomi Rapace ‘i kadrosunda bulunduran filmde aynı zamanda, Katherine Waterston, Guy Pearce gibi isimler de bulunuyor. Fragmanını bile merakla beklediğimiz filmin gösterim tarihi ise 19 Mayıs.

alien-covenant

Erdem Cerrah

Erdem Cerrah

1992 Ağustos’unda Eskişehir’de doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu. Akşam yatmak, sabah da kalkmak bilmeyen bir insan. Çocukluğundan beri tam bir basketbolsever. Filmler ise vazgeçilmezi. Fotoğrafçılıkla ilgilenmeye başladığı şu sıralarda izlenmesi gereken filmler, okunması gereken kitaplar ve dinlenmesi gereken müzikler arasında sıkışıp kalmışlık hissini tatmakta.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Goran Bregovic Bu Kez Rock Grubuyla İstanbul'a Geliyor!

Sonraki yazı

Rogue One'dan Yeni Fragman!